Skocz do zawartości

[czołówka] Tania czołówka z Biedronki - warto?


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Kurtka i spodnie Thinsulate-insulation zimowe narciarski zestaw ale kurteczka wygląda na taką co można w niej śmigać i na rowerku(czarna i seledynowa) 199 zł za komplet

Odzież termoaktywna koszulka plus spodnie po 39.99 za element dół lub góra model damski i męski Thinsulate

 

Oferta od 29.10.2012 do 04.11.2012 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mocy światła z biedronkowej czołówki ... Zdjęcia tego nie oddadzą najlepiej porównać do czegoś ... Ja porównałem z mactronic scream w wersji 200 cos lumenow (starsze scream miały 170 lm)

Czołówka z biedronki świeci gdzieś w okolicy scream w trybie 50%.

 

Pozdro

 

 

Tapatalknięte z Andka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że montujecie czołówki na kaski rowerowe. Mam nadzieję, że tylko do jazdy po lesie, bo widziałem już paru rowerzystów na drodze publicznej z czołówkami na głowie i mówię śmiertelnie poważnie: w ogóle ich nie widać! Czołówka na głowie jest po prostu za wysoko. Zazwyczaj o ich istnieniu takiego rowerzysty dowiaduję się dokładnie w momencie wymijania. Gdybym w tym momencie wyprzedzał inny samochód - nie ma szans, żebym zobaczył rowerzystę. Wtedy są dwie opcje: albo rowerzysta ucieknie na pobocze/do rowu, albo wyląduje na masce. Miejcie to na uwadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba masz patrzec na tylne, czerwone swiatlo ....

 

Ekhem...

 

...Gdybym w tym momencie wyprzedzał inny samochód - nie ma szans, żebym zobaczył rowerzystę. Wtedy są dwie opcje: albo rowerzysta ucieknie na pobocze/do rowu, albo wyląduje na masce. Miejcie to na uwadze...

 

A tak na marginesie - czołówka na głowie/kasku jako główne i jedyne oświetlenie jest niezgodne z prawem.

Może być jako uzupełniające, ale pewności nie ma, czy można tego używać na drodze publicznej w zgodzie z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajna :) i powinna być lepsza pod względem parametrów ... nie wiem ile to daje światła w trybie oszczędnym ale 18h świecenia jest albo naciągane albo nie widać czubka butów w tym trybie :)

 

Dla mnie cała atrakcyjność czołówki ze stonki to pojemnik na na zasilanie z tyłu głowy ... co znacząco ułatwia modernizacje na ogniwa li-ion :).

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ta sama czołówka co kiedyś, pewnie tak, kupiłem ją parę miesięcy temu. Duuuuuuuuużo jej używałem przy majsterkowaniu, serwisie roweru itp. Daje solidne światło jak na takie cele, ma regulowany kąt, regulowany promień światła - to wszystko jest cacy.

 

Ale jest jeden spory minus - światło lekko drży co jakiś, tzn nie świeci jednostajnie, minimalnie ciemniej/jaśniej, a to potrafi zmęczyć wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...