Skocz do zawartości

[telefony] Guglowaty Android vs Łindołsowskia Nokia vs Ajphonowski iOs vs Cegły z Geriatrii


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

A ja nokia N8 na Symbian Belle. Fotki robi jak mały kompaktowy aparat ;), na baterii bywa ze i tydzien wytrzyma

 

Są na forum właściciele Galaxy SIII ? Interesuje mnie ile w rzeczywistości trzyma wam bateria, ew w SII albo iphone 4S. Moja N8 przy zoptymalizowanych ustawienia, bez wodotrysków używana jak zwyczajny telefon do normalnego dzwonienia i pisania sms spokojnie wytrzymuje ok 5 a nie używany do nawet 7dni ale chce kupić coś nowocześniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie galaxy sII od ponad roku, wcześniej iphone 3gs/3g

Obecnie myślę nad galaxy sIII lub poczekam na iphona 5 :)

 

Ktoś pytał,galaxy s2 ląduje codziennie ,jak się uprzesz to dociagniesz do 48h ,ale to zależy od Ciebie i tego co robisz w telefonie ...masz smartfona to laduj go codziennie ,ja się przyzwyczaiłem ;) jak bym myślał o baterii to bym kupił nokie e52

 

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Obecnie galaxy sII od ponad roku, wcześniej iphone 3gs/3g

Obecnie myślę nad galaxy sIII lub poczekam na iphona 5 :)

 

Ktoś pytał,galaxy s2 ląduje codziennie ,jak się uprzesz to dociagniesz do 48h ,ale to zależy od Ciebie i tego co robisz w telefonie ...masz smartfona to laduj go codziennie ,ja się przyzwyczaiłem ;) jak bym myślał o baterii to bym kupił nokie e52

 

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

 

To ja za samsunga podziękuję, zobaczymy co pokaże iphone5, pewnie też szału z baterią nie będzie.

Mam E52, normalnie używana wcale nie trzyma dłużej od N8, w dodatku ma strasznie słabą antenę i fatalną jakość połączeń w porównaniu do n-ósemki. Kurde niby smart-phone to dalej powinien być phone.. a jednak okazuje się że nie koniecznie, co komu po telefonie z którym trudno obyć się parę dni bez ładowarki, ba nawet 1 dzień, ledwo trzyma zasięg - no prawie jak w kiepskim filmie grozy. Wszystko to w zamian za świecidełka w postaci gierek, widgetów, pierdyliarda zbędnych aplikacji i innych pierdół w opakowani z plastiku, byle tylko wymienić po roku/dwóch za cenę laptopa. Kto nie miał Nokii 6310 nie zrozumie..

Widzę że na razie trzeba pozostać przy "final-fantasy symbiana" czyli N8, puki nie trafi się coś naprawdę fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn to co napisałem że 48h to max to trochę przesada , bo to zależy od tego co robisz ... akurat przy moim użytkowaniu telefony 48h to max , ale bedąc na wyjezdzie gdzie nie używałem telefonu i leżał sobie (sporadyczne rozmowy , jakieś smsy) dociągnąłem jakoś do 5 dni i było chyba 21% bateri.

Kupując smartfona trzeba się z tym liczyć , coś za coś ... ja sobie to cenię bo odkąd używam smartfonów to przestałem ze sobą wszędzie taszczyć laptopa .

 

Co do IP5 może być ciekawie , ale pamiętaj jedno, Iphony mają zintegrowane baterie które jak wiadomo się zużywają ( przerabiałem to osobiście) i wymiana takiej bateri to spore koszta , sam tego nie zrobisz ... a np w samsungu , zajedziesz baterie to idziesz kupujesz nową za kilka dych i działa dalej jak nowy ... byłem zakochany w IP odkąd kupiłem pierwszą wersje , i nie chciałem patrzeć na żadne inne telefony , 3gs chciałem zamienić na 4g ...ale pojawił się galaxy sII i doszedłem do wniosku że 4g nie oferuje nic poza nowym wyglądem w porównaniu do 3gs ... i tak właśnie stałem się użytkownikiem androida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokia n97 mini, fajny telefon lecz producenci zastosowali zbyt słabą baterię i przy dużym użytkowaniu codziennie trzeba ładować, jest to symbian s60 v5, nie ma zbyt dużo aplikacji na ten model, ale mi to nie przeszkadza, nie jestem typem osoby która kupuje telefon do zabawy. Aparat świetny, wygodna klawiatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale pojawił się galaxy sII i doszedłem do wniosku że 4g nie oferuje nic poza nowym wyglądem w porównaniu do 3gs ... i tak właśnie stałem się użytkownikiem androida

 

I znowu takie bezsensowne gadanie. Wystarczy spojrzec na specyfikacje i dane techniczne, nie wspomne juz o aktualizacji iOS, ktory wniosl wiele nowych rzeczy wraz z premiera ip 4. Natomiast te wszystkie tysiace roznych androidowych wynalazkow, jakie maja roznice miedzy soba? Roznia sie procesorem, iloscia RAM oraz wielkoscia wyswietlacza. Jestem przekonany, ze kazda z generacji iphonow w stosunku do poprzedniej, jest bardziej innowacyjna, aniezeli onne modele telefonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson Xperia neo v z androidem 4.0

nie ścina się, nie wyłącza bez powodu i ładnie wszystko chodzi :D

 

Mam dokładnie to samo, były problemy z zasięgiem, ale poszedłem do punktu Play i wymieniłem kartę Sim na nową, podobno z nią był problem i faktycznie dało to rezultat. Bateria trzyma 2 dni przy normalnym urzytkowaniu: 15 smsów, 10-20minut rozmowy, godzina słuchania muzyki, 2-3 zdjecia, chwila gry, przejrzenie fb, sklepu play.. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...