Skocz do zawartości

[telefony] Guglowaty Android vs Łindołsowskia Nokia vs Ajphonowski iOs vs Cegły z Geriatrii


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

A z jakich planów/operatorów korzystacie?

Ja się przenoszę do nju razem z tatą. Mamę już przeniosłem. Moim zdaniem nju pozamiatało konkurencję.

Strasznie się wkurzyłem jak się okazało, że nowym klientom Plusa oferują lepsze warunki niż obecnym wielo, wielo letnim klientom (praktycznie od początku istnienia Plusa). Postanowiłem więc podziękować im za współpracę było kiedyś fajnie, ale niestety sielanka nie trwa wiecznie. Powiedziałem im więc: OGRANICZENIA I LIMITY NIE INTERESUJĄ MNIE ! ! !

Mamie przyszła już pierwsza faktura, dokładnie taka jaka miała być, mama rozmawiała ile wlezie, normalnie non stop, a rachuneczek malutki :D Cała procedura przeniesienia bezproblemowa, infrastruktura Orange więc też żadnych problemów nie ma.

Mają mi przełączyć numer 23 sierpnia. Przewiduję, że rachunki za 3 osoby z około 190 zł miesięcznie spadną do około 80 zł miesięcznie :D i do tego nielimitowane rozmowy, gdzie w Plusie mieliśmy marny zapas minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam mam do was pytanie co byście polecali za smartphone do 500 zł może być używany,ale musi mieć gwarancję. Moje wymagana to:

 

-Dobry aparat min 8 mpx

-GPS

 

No i w sumie to tyle :D Ogólnie zastanawiałem się nad Galaxy S3 tylko że wszędzie teraz są te I9303I (neo) a ja chce tego zwykłego normalnego i nie ma do kupienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę przewaga androidowców i ioesowców:) Ja jestem wiernym fanem Billa Gates'a:D teraz posiadam Lumie 1320 troszkę cegła bo ekran 6 cali ale po paru dniach juz się przyzwyczaiłem. Super sprawdza się w nawigacji z wg mnie super mapami Nokii, na rower wiadomo endomondo i najlepsza wg mnie aplikacja zarówno na rower jak i piesze wędrówki po górach czyli kamap taki odpowiednik trek buddy z tym ze mapy trzeba sobie kupić ale myślę, że warto. Już nie mogę się doczekać windowsa 10 zarówno na PC jak i tel będzie na pewno jeszcze bardziej konkurencyjnie w stosunku do innych systemów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

@@TrailBiker, szkoda tylko, że pionier rynkowy Nokia już nie będzie sygnowała telefonów. Ten napis Microsoft na froncie telefonu mi w ogóle nie leży.

 

A ja się nie pochwaliłem w sumie. Zmieniłem swoją wysłużoną Galaxy S3 na Galaxy Alpha, czyli pierwszy szajsung w aluminiowej obudowie. Póki co telefon działa jak należy. Jego wygląd jest oszałamiający dzięki tej alu ramce, pięknie wycieniowanej i wyciętej. Pod względem wyglądu jest piękny! Działanie ocenimy po pierwszej aktualizacji androidu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hym, z tak gdzieś ponad tydzień używam Andka 5.0.1 na Note 4. Telefon mimo że sam z siebie szybki na 4.4.4, na 5-tce dostał teraz takiego kopa wydajnościowego że iphone i windowsy mają się czego wstydzić. W końcu samsungowy touchwizz zaczął fruwać, łiiii :D

Ktoś testował na jakimś czymś mniej wydajnym? Też tak ładnie się zachowuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...