Skocz do zawartości

[Plecak] Deuter Race Exp Air - subiektywna opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Plecak -30% za 209,30zł

 

http://taternik-sklep.pl/plecak-deuter-race-exp-air.html

 

Brać bo oferta bardzo dobra, a plecak jeszcze lepszy :)

 

Inne modele również -30%

Juz po promocji ale jest zielony w trochę wyższej cenie ale i tak dobrej.

 

http://m.sklep-presto.pl/product-pol-35135-Plecak-rowerowy-Race-EXP-Air-12-Deuter.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dotarłem też do tego sklepu i pewnie zamówię, tylko "coś" mi jeszcze podszeptuje, że skoro mam kask i ciuchy foxa, to może dokupić też plecak, np. Oasis do kompletu. Tylko plecaki foxa nie zbierają aż tak pochlebnych opinii jak ten deuter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem mieć wszystko z jednej firmy. I okazało się że kupione rękawiczki są beznadziejne, chociaż wiatrówka i windstoperry na kolana tej samej firmy są super. Dlatego teraz nie patrzę żeby wszystko miało ten sam znaczek tylko wybieram najlepszy produkt w danej kategorii. A co do powyższego plecaka Deuter mam i zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki Panowie za opinie na temat plecaka Deuter Race Exp Air :-) Ogromne dzięki również dla autora za świetną recenzję :-) Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad kupnem plecaka. Po przeczytaniu tego wątku postanowiłem zwiększyć budżet prawie dwukrotnie i dziś kupiłem właśnie ten plecak w kolorze czarnym. Zastanawiałem się czy wybrać kolor zielony czy może czarny, wybór padł jednak na czarny (wydaje mi się, że łatwiej utrzymać go w czystości), a przyznać muszę, że zielony podobał mi się trochę bardziej :-) Rozważałem wcześniej plecak Krossa 2w1, który w promocji znalazłem na allegro za 149 zł. Jednak wybrałem Deutera. Czekam teraz z niecierpliwością na kuriera. ;-)

 

Pozdrowionka

Michał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak dotarł do mnie w środę. Po lekturze tego wątka wiedziałem czego się spodziewać. Zapakowany oryginalnie w fioli już robił wrażenie. Co więcej pisać jak wszystko zostało napisane. Mogę się jedynie podpisać pod plusami i zaletami odnośnie wykonania itp. Niestety będę mógł go przetestować nie szybciej jak za ok 3 tygodnie na rowerze. Może jednak wcześniej zabiorę go na pieszą wędrówkę jak w lasach trochę wyschnie. Nie żałuję kasy wydanej na plecak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prał ktoś z Was ten plecak w pralce?

Wczoraj przeprowadziłem taką operację i przyznam szczerzę trochę się obawiałem że pralka czy proszek zniszczą plecak. Ale wyprał się i jest jak nowy :) Ustawiłem pralkę na 30 st C tryb oszczędzania wody i czekałem aż pralka zrobi swoją robotę. Nic z niego nie wyciągałem - cały stelaż jest dosyć giętki więc jak delikatnie ponaginasz (uważaj żeby nie pozaginać czy zniekształcić prętów tylko lekko wygiąć) to wejdzie bez problemu. Ja jeszcze dla bezpieczeństwa pozaciągałem troki na max i poupychałem je po kieszonkach żeby nie latały. Plecak wysechł w 3-4 i był gotowy do dalszego użytkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szczerze polecam plecaki Deutera. Mój ostatnio przyjął na siebie szlifa przy ponad 50kmh. Główne uderzenie ramieniem i szorowanie bokiem do zatrzymania.

Efekt - lekkie przetarcie na elemencie do regulacji wysokości pasa piersiowego i konieczność przetarcia głównej części, bo trochę się ubrudziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś z posiadających ten plecak będzie w stanie mi pomóc. Rozważam zakup omawianego plecaka, zastanawiam się jednak czy zmieszczę w niego macbooka pro 13' w etui jak na załączonym zdjęciu. Muszę czasami przewieźć komputer z domu do biura i miło byłoby mieć przy tym w miarę suche plecy. Wymiary etui to 28cm x 35cm. Są szanse żeby ten plecak zmieścił takie etui? 

 

fo1190.jpg

 

Przeglądam różne oferty w sklepach i jedne jako szerokość podają 24cm, a drugie 28cm. Czy może ktoś z posiadaczy tego plecaka zweryfikować te informacje?

Edytowane przez jepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzył się ktoś z tym zestawem?
http://www.goodsport.pl/pl/sklep/_get/n/plecak_deuter_race_exp_air__buklak_rockland_hydro_light_2l/m/3245#product-12347

Zastanawiam się, czy warto inwestować w niededykowany bukłak, czy wstrzymać się całkowicie póki co, wziąć sam plecak (do końca promocji zostało 21 godzin), a bukłaczek dokooptować kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacin

Nie masz bidonów? Wolisz wozić dodatkowe 2kg na plecach?

Mam dwa bidony (prawie 1,5 litra) i jak będzie trzeba to zajadę pod sklep po mineralkę.

Osobiście wolę wozić na rowerze niż plecach.

 

Te promocje sa ruchome. Zmieniają sie codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mierzył się ktoś z tym zestawem?

http://www.goodsport.pl/pl/sklep/_get/n/plecak_deuter_race_exp_air__buklak_rockland_hydro_light_2l/m/3245#product-12347

 

Zastanawiam się, czy warto inwestować w niededykowany bukłak, czy wstrzymać się całkowicie póki co, wziąć sam plecak (do końca promocji zostało 21 godzin), a bukłaczek dokooptować kiedy indziej.

Ja jakbym miał brać to oryginalny bukłak streamer do tego plecaczka http://www.goodsport.pl/pl/sklep/_get/n/plecak_deuter_race_exp_air__buklak_deuter_streamer_2l/m/3246#product-12348. Przewaga jest taka że zawsze można dokupić ustnik rurkę czyścik nawet jest do kupienia pokrowiec :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Ja jakbym miał brać to oryginalny bukłak streamer do tego plecaczka http://www.goodsport.pl/pl/sklep/_get/n/plecak_deuter_race_exp_air__buklak_deuter_streamer_2l/m/3246#product-12348. Przewaga jest taka że zawsze można dokupić ustnik rurkę czyścik nawet jest do kupienia pokrowiec :)

 

Dzięki za sugestie. Póki co szarpnąłem się na sam plecak. Bukłak przemyślę, a jeśli rozpatrzę pozytywnie, to tylko oryginał :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...