Skocz do zawartości

[Gry] W co grają rowerzyści, jak nie jeżdżą na rowerze- część 2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzilo o rok pochodzenia gier a o wiek rowerzystów grających czy nadal grajacych w gry komputerowe.... :)

Kiedyś jak było się gówniarzem i nie miało się zbyt wielu obowiązków to siedziało sie na pierwszym komputerze Commodore 64 z magnetofonem i kasetami jako nośniki :)
Teraz zwyczajnie szkoda mi czasu na zabawe ., już ostatecznie lepiej wsiąść na rower, gdy jest okazja i chwila dla siebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

Jak nie lubię sandboksów, tak ostatnio posmakował mi Shadow of Mordor. Polecam ;)


Jak wrażenia? Na PC czy PS4 ?


Jest ktoś na forum kto gra w Destiny na PS4? Z chęcią pogram z kimś w parze albo większej ilości graczy ;) może jakiś forumowy klanik? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak wrażenia? Na PC czy PS4 ?
PC. 50h gry, 88% zrobione. Gra jest fajnie zbalansowana, bo nawet mając odblokowane wszystkie umiejętności nie jesteś niepokonany. O ile 4-5 orków to żadne wyzwanie, o tyle ślepa szarża na warchiefa skończy się albo szybkim zgonem, albo ucieczką w popłochu (bo skurczybyk ściągnie posiłki i nagle walczysz z 30-40 orkami). 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "nałogowo" pykam w WOT. Czasem odpalam zabytki: Civ3, HoM&M4, EU1 lub 3. Grałem w Ika. Czasem jakieś netowe klikadło w stylu TrainStation, Wolni Farmerzy czy coś podobnego. Czekam aż zapaleńcy przetłumaczą EU4 na polski. A i bym zapomniał, czaekam na okręty, albo od Gadzin, albo WG. Navy Field mi nie podeszło, wszystkie strategie netowe gdzie giniesz też nie ( plemiona, grepolis itp.) wole takie gdzie przegrywasz ( ikariam, ogame itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

usiłuję grać i mam już powoli dość tego badziewia

gra jest strasznie niestabilna, a ostatnio sejw poszedł się kochać, bez powodu - 30% gry było za mną

zacząłem grać od nowa, ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na czym grasz, konsola czy PC?


Ja gram na PS4 i problemu nie mam. Gra działa normalnie. Jest pare drobnych niedociągnięć ale Black Flag też je miał (pozostałe częsci także).
Jest to co prawda odgrzany kotlet ale w świetnej oprawie Paryża. Miasto jest ogromne i ma swój klimat. Jak dla mnie za dużo szumu narobione o błędach. Druga łatka wydana i na konsoli problemu już nie ma.
Grając w pozostałe częsci serii po dłuższym czasie człowiek przyzwyczajał się do błędów. Z tą częścią jest tak samo. Moja opinia i moje zdanie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wcześniej quake3 arena mod RA -klan UVM -pięciokronymi mistrzami Polski bylismy. Wsumie byłem jednym z załozycieli klanu.

Również grywałem lata temu w Q3 (Promode) więc tym bardziej gratuluję mistrzostw :) Teraz rękami i nogami bronię się przed grami Multi - złodziei czasu :D

 

Obecnie gram: Red Dead Redemption na PS3 - prawdziwe zaskoczenie i rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jest ktoś na forum kto gra w Assassin's Creed Unity? :)

Parę dni temu kumpel mi przyniósł, ależ miałem minę jak po wbiciu pełnych ustawień ultra w full hd sprowadziło do parteru GTX970... ledwo płynność zachowuje - okolice 35kl/s z dropami do 20...  what the f...  to co widać na ekranie nie urywa aż tak tyłka żeby tak kartę zamęczyć, w dodatku sypie errorami. Dawno takiej szajsowatej gry nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ledwo płynność zachowuje

Na kompie nie wiem jak się gra bo na PS4 nie ma problemów. Z komputerami zawsze był problem z wymaganiami więc pozostaje mi tylko współczuć i cieszyć się grą ;)
Kilka minut po uruchomieniu gry udało mi się nagrać jedynie filmik z takim błędem:
https://www.youtube.com/watch?v=_BlAtoN8TEg&list=UUEucCl86SEWrQDC8fW5sU2Q

 

Far Cry 4

Na kompie czy playu ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również grywałem lata temu w Q3 (Promode) więc tym bardziej gratuluję mistrzostw :) Teraz rękami i nogami bronię się przed grami Multi - złodziei czasu :D

 

Obecnie gram: Red Dead Redemption na PS3 - prawdziwe zaskoczenie i rewelacja!

PS3 wyczyszczono mi z domu latem gdy byłem na wakacjach razem z innymi gadżetami, ale to już przeszłość . Teraz chcę zakupić PS4 albo Xbox one. Nie myślę tylko o sobie ale także o córkach zaraz kończą sześć lat. Mam kłopot. Dla mnie PS4 ale dziewczyny? doradźcie please.

powiem Wam ,że grałem w kaskach w Dooma II 2D w latach dziewiędziesiątych i to był kosmos po 5 minutach traciłes kontakt z rzeczywistością to było coś niewiarygodnego!!!!

 Byłem na zjeździe "zawodowym" we Wrocławiu we wrześniu i tam firmy niektóre prezetowały swoje wyroby używając kasków 3D. w pewnym momencie byłem na kolejce górskiej i... ludzie kosmos!!! ponoć PS4 jest dostosowane do czegoś takiego. I teraz sobie wyobraźcie grać w kasku broń w ręku sterujesz głową i całym ciałem i grasz... online! to jest to!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na pc

Szkoda :( już myślałem, że będę miał partnera ;)

 

ponoć PS4 jest dostosowane do czegoś takiego

Też gdzieś czytałem o tym. Ale ile tego będzie zobaczymy w niedalekiej przyszłości. Na chwilę obecną grałem w Killzone w 3D i byłem bardzo "zaczarowany" ;) Zupełnie nowe doznanie (inne niż oglądanie filmu)
Jeśli chodzi o PS to zdecydowanie lepiej mi się grało i użytkowało niż Xboxa. Zostałem zwolennikiem Sony. Druga konsola w domu to potwierdza i jeśli moja kobieta zafascynowała się także światem konsol to przemówiło samo za siebie. Obiecałem jej kupić nowe Diablo i mam dylemat bo nie chce zabrać PS3 do sypialni tylko chce użytkować czwórki :) I co tu zrobić ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam ,że grałem w kaskach w Dooma II 2D w latach dziewiędziesiątych i to był kosmos po 5 minutach traciłes kontakt z rzeczywistością to było coś niewiarygodnego!!!!

 

Pamiętam te hełmy i po pięciu minutach to człowiek bynajmniej nie tracił kontaktu z rzeczywistością tylko starał się nie oddać ostatnio zjedzonego posiłku jednocześnie trąc gałki oczne :D

Wiązałem spore nadzieje z Oculusem ale podobno ma on służyć teraz do przeglądania Twarzoksiążki, znaczy się pewnie do grania w Farmę czy w co tam ludzie grają na tym fejsie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...