Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Akceptuję
Zdjęcie
- - - - -

[rower]b'twin opinie

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 polo92

polo92

Świeżak

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 19:15

Chciałbym zapytać użytkowników, lub ludzi, którzy mają do czynienia z rowerami b'twim o opinie na ich temat. W szczególności chodzi o rowery szosowe. Jak byście ocenili jakość podzespołów, ramę itp. Pytam ponieważ zastanawiam się, czy szosówy tego producenta są dobrą alternatywą dla ich droższych odpowiedników.

Reklama

Reklama
  • Google

#2 JakubWelnowski

JakubWelnowski

Maniak

• Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 19:56

Jeździłem szosówką B'Twin czerwoną z decathlonu i muszę przyznać, że super sprzęt za tą kasę :)

#3 maciej83

maciej83

Maniak

• Użytkownik
  • 459 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 20:01

to co mnie zawsze ciągnie do decathlonu to reklamacje nigdy nie miałem z nimi tam problemu.

#4 WojtasGCE

WojtasGCE

Maniak

• Użytkownik
  • 740 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 22:23

Choć o szosówkach z Decathlonu mam nikłe pojęcie, rowery B'twin mogę z czystym sumieniem polecić.
Sam używam na codzień Rockridera 9.1 z ich kolekcji i twierdzę, że to b. fajny sprzęt za rozsądne pieniądze.
Szczególnie w zimowych przecenach, wtedy współczynnik jakości do ceny jest bezkonkurencyjny :)
Rock Hard Ride Free!

#5 polo92

polo92

Świeżak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 22:37

a powiedzcie mi, bo jestem totalnie zielony jeśli chodzi o to czego oni tam używają do składania tych rowerów, jakiej firmy manetki, korba i kaseta tam jest stosowana?
Rama tam nie skrzypi ani żadne cuda się z nią nie dzieją?

Reklama

Reklama
  • Google

#6 Fenthin

Fenthin

Emeryt

• Mod Team
  • 6036 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 23:46

Zajrzałbyś na stronę, specyfikacja przecież jest ogólnodostępna, i wiedziałbyś wszystko.

* Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#7 polo92

polo92

Świeżak

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 09:14

Zajrzałbyś na stronę, specyfikacja przecież jest ogólnodostępna, i wiedziałbyś wszystko.

wybacz ;)

#8 Rulez

Rulez

Emeryt

• Użytkownik
  • 15516 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 10:38

Np. tutaj :
http://btwin.com/fr/...ute-competition

#9 Dromik

Dromik

Maniak

• Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 24 czerwiec 2012 - 13:43

Kiedyś miałem okazje pojeździ na żywo oraz na trenażerze, odczucia bardzo pozytywne. Co prawda zrobiłem na nim tylko jedną wycieczkę i 15min w miejscu lecz to mi wystarczyło żeby z grubsza oceni co to jest.
"Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłkę, tenisa lub hokeja, ale nie można grać w kolarstwo".
~Jean de Gribaldy

#10 Krasiak96

Krasiak96

Maniak

• Użytkownik
  • 487 postów

Napisano 25 czerwiec 2012 - 21:45

Jeździłem wczoraj na czerwonej szosówce z decatlonu model Triban 3 o ile się nie myle za 1600zł i ogólne wrażenia bardzo pozytywne jako że poraz pierwszy mogłem jeździć na szosówce nagle chciałem sprzedać swój obecny rower i kupić tą czerwoną bestie ;]

Reklama

Reklama
  • Google

#11 pawel13

pawel13

Pro

• Banned
  • 196 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 22:10

Moja koleżanka ma B`Twin jedyne co się w rowerze popsuło to dętka według mnie polecam