Skocz do zawartości

[Ślęża] wjazd rowerem, czy legalny?


Kiciok

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ustawek - ja byłem wczoraj. Było 8 osób i 4 kapcie. Trochę za dużo :)

 

Tym niemniej również jestem chetny do ustawiania się, tzn informowania kiedy ktoś jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chce sprawdzić te oesy, oglądałem czyjś przejazd na YT z tamtych zawodów i ślinka aż mi pociekła.

Bardzo żałuje że nie miałem jeszcze roweru gotowego na otwarcie sezonu. Mam nadzieję że za rok też takie coś będzie zorganizowane.

W czwartek prawdopodobnie będę gdzieś na Raduni, ale czekam jeszcze na tel od znajomego z Wrocka, podobno coś tam budował jakiegoś singla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie na Ślęży jest sporo o wiele lepszych odcinków, które nadawały by się na zawody, ale szwed organizował, a on mieszka gdzieś w okolicy Sulistrowic czy tam -czek

i widać że rzadko zapuszcza się w inne rejony masywu.

Gdyby mieszkał w Sobótce to pewnie zawody odbyły by się po drugiej stronie Ślęży :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu o tym myślę, ale chce jeszcze trochę pozwiedzać,

 

 

Myślałem też nad takim czymś, żeby każdy podał swój ulubiony odcinek/trasę, a potem zebrać to jakoś sensownie do kupy i nanieść na jedną mapkę.

 

Od siebie mogę zaproponować drogę od skał Władysława, a potem drogą dzikiej świni.

Jest też fajny szlak o nazwie wysoki spad, ale jego nie ma na tej mapie, która tu krąży po necie. W nowszym wydaniu już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawą ścieżkę z Gozdnicy (chodzi o ten odcinek po glebie :P), tylko przydało by się trochę poprzycinać gałęzie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kJ6tHeWarpY&feature=youtu.be

 

 

A tu trasą nad którą pracuje od jakiegoś czasu, tylko nie mam za bardzo pomysłu w którą stroną ją poprowadzić dalej.

Ktoś już powycinał gałęzie i poprowadził trasę w stronę schroniska, nie wiem kto to robił, ale trzeba by było ją pokierować w innym kierunku, żeby nie było za płasko.

 

 

I nie niszczyć szałasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A teraz jeszcze poszedł w ruch szpadel i jest kilka udogodnień w postaci bandy czy nasypu na przewrócone drzewo.

 

Jak wracam ze Ślęży przez Wieżycę, to Gozdnica to taki mały smaczek na sam koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...