Skocz do zawartości

[Licznik] Sigma 1609 Bezprzewodowa


szynas222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem co jest grane...Zalozylem licznik zalozylem czujnika na widelec roweru.....Niestety jak wepne licznik to licznik predkosci miga i pokazuje 0.0 jak pokrece kolem wartosc sie nie zmienia....Nie wiem czemu to miga i czemu wartosc predkosci sie nie zmienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak zakręcisz kołem po dłuższej przerwie sprawdź czy miga ci dioda na nadajniku ...

 

Nie miga >> sprwdź odlegloość magnesu od nadajnika

lub

Sprawdź baterie nadajnika

 

Miga >> jaka odlegóość nadajnik > odbiornik ?

Weź licznik z podstawką daj blizej nadajnika jak zacznie działać na opoczątek wymień baterie nadajnika.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co jest grane licznik jest nowy wiec baterie tez raczej nowe....Wiec tak zdjalem nadajnik i trzymalem go kolo licznika....Zadna dioda zielona sie nie pali....Jak wcisne ten przycisk siwy w czujniku z tylu to dioda sie swieci zielona wiec raczej bateria ok....Teraz mam pytanie bo sam licznik to ten wsaknik lcd plus ten czujnik ktory dalem na widelki przedni.....Mam jeszcze czujnik kadencji plus magensik do niego .....Tutaj przy liczniku nie mam zadnego magnesika wiec mam rozumiec ze dziala on tylko razem z tym czujnikiem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zestaw z kadencja to zestaw zawiera:

Licznik z podstawką

2 czujniki - predkosci obrotowej koła i kadencji

2 magnesy - jeden na szpryche drugi na ramie korby

 

Czujnik kadencji to ten skosnie ściety drugi bardziej zblizony do kwadratu to prędkosci ... mam nadzieje ze tego nie pomeiszales bo krecac kolem na kadencji prędkosci mieć nie bedziesz :)

 

Inna sprawa ze instrukcja jest po polsku tam wszystko jest opisane ...

Reasumująć aby mieć predkośc to potrzebujesz licznik z podstawka na kierownicy, czujnik prędkosci na widelcu, magnes na szpryche.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zestaw z kadencja to zestaw zawiera:

Licznik z podstawką

2 czujniki - predkosci obrotowej koła i kadencji

2 magnesy - jeden na szpryche drugi na ramie korby

 

Czujnik kadencji to ten skosnie ściety drugi bardziej zblizony do kwadratu to prędkosci ... mam nadzieje ze tego nie pomeiszales bo krecac kolem na kadencji prędkosci mieć nie bedziesz :)

 

Inna sprawa ze instrukcja jest po polsku tam wszystko jest opisane ...

Reasumująć aby mieć predkośc to potrzebujesz licznik z podstawka na kierownicy, czujnik prędkosci na widelcu, magnes na szpryche.

 

Pozdro

 

Wiec tak rzeczywiscie czujnikow nie pomylilem ten bardziej kwadratowy to predkosc ten maly magensik zalozylem tez na szpryche, ona musi byc na rowno z tym czujnikiem ktory bedzie na widelcu?? Czujnik wziolem w reke trzymalem kolo licznika niestety licznik zachowuje sie podobnie....Dioda sie zadna nie pali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec tak rzeczywiscie czujnikow nie pomylilem ten bardziej kwadratowy to predkosc ten maly magensik zalozylem tez na szpryche, ona musi byc na rowno z tym czujnikiem ktory bedzie na widelcu?? Czujnik wziolem w reke trzymalem kolo licznika niestety licznik zachowuje sie podobnie....Dioda sie zadna nie pali.....

 

Baterie sprawdzalem jest dobra bo podmienilem z licznikiem....Nie wiem co jest grane ale bardzo duze problemy z zalozeniem magnesu na szpryche to zapiecie jakies trefne jest z jednej strony sie zapina z drugiej nie chce.....Jak zapinam na sucho bez szprychy to zapinaja sie oba....Macie jakis sposob jak to zapiac na szpryche bo nie chce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób lepiej to zdjęcie bo z opisu wynika że... w sumie nic nie wynika. ;)

 

 

Ale Ty wiesz że to się wsuwa od góry a nie wciska? Tym rozszerzonym jakby lejkiem.

 

Zakladam dokladnie tak jak na zdjeciu zalaczonym w instrukcji.....W suwam i z jednej strony sie zapnie z drugiej nie chce jakby sprzycha przeszkadzala...Jak to zalozyc zeby wlasnie nie bylo do gory nogami??

 

Nie moge dodac fotki bo image us nie dziala nie wiem czemu ....jakies glupie rejestracje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...