Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat nie, są to dwa błotniki montowane pod siodełko zamontowane w taki sposób by nie chlapało z tylnego koła po nogach. Co prawda nie wiem jak w mokrej deszczowej pogodzie się spisuje bo nie miałem okazji w takowej pośmigać, ale od błota też nieźle chroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po tym jak poprzedni rower oparty na ramie Bergamont Revox 2.2(2012) odszedl do krainy wiecznej jazdy ( z powodu pękniecia podsiodłówki ) by wrocic na trasy trzeba złożyć coś nowego. Najważniejsze było to by nie powtórzyć sytuacji, która doprowadziła do pęknięcia, dlatego też szukałem ramy o bardziej "klasycznej" budowie, oraz takiej która bezproblemowo pozwoliłaby na przyjęcie części ze starego roweru. Wybór padł na ramę Force Epigoni w rozmiarze 22,5'', przełożyłem całą resztę i znowu moge jezdzic :)

epigoni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po tym jak poprzedni rower oparty na ramie Bergamont Revox 2.2(2012) odszedl do krainy wiecznej jazdy ( z powodu pękniecia podsiodłówki ) by wrocic na trasy trzeba złożyć coś nowego. Najważniejsze było to by nie powtórzyć sytuacji, która doprowadziła do pęknięcia, dlatego też szukałem ramy o bardziej "klasycznej" budowie, oraz takiej która bezproblemowo pozwoliłaby na przyjęcie części ze starego roweru. Wybór padł na ramę Force Epigoni w rozmiarze 22,5'', przełożyłem całą resztę i znowu moge jezdzic :)

Duża rama i długi mostek - na jaki wzrost? Jak wygląda wagowo? Ja zakupiłem ramę 20 cali i trochę się obawiam bo w 26-erze miałem 22 cale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefoks, duza rama i dlugi mostek bo mam 198cm, a wagowo rama realnie 1950gram a calosc ( jak w opisie z galerii) kolo 13.3kg. Ja w 26 (kellys scarpe) mialem rame 23.5'' i wygladalem jak  to kumple mowili "jak na rowerze z komunii" , pierwsza rama 29 miala 23'' , ta ma 22.5'', podsiodlowke mam wyciagnieta na 26cm w gore.. Ale to na razie pierwsza jazda byla i mozliwe, ze cos sie jeszcze w kwestii wyciagniecia zmieni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...