Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe miejsce na pompkę :) Ogólnie to nie przepadam za niebieskim ale ten ładnie się prezentuje. Pomijając tę butlę ale rozumiem że jesteś z niej dumny i chciałes ją uwiecznić ;)

 

Pompka zawsze jest pod ręką i nie przeszkadza mi kompletnie jej umiejscowienie. Zresztą chciałem jakoś wykorzystać mocowania na widelcu. Butla jest bardzo dobra [kleen canteen], wygodna i pojemna chociaż kiepski lakier. Pomarańczowa bo jak ją kupowałem to w planach była rama on-one imbred właśnie w takim kolorze. :)

O taka

K27CPPS-FO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP 20160510 16 32 30 Pro (2)

Inbred od tyłka strony :) 

Napęd Deorowski 2x10. Na początku rozważałem wersję białą z poziomymi hakami i piastą alfine 11, ale zabrakło odwagi :(
Może po zajechaniu kilku napędów nabiorę w końcu odpowiednich rozmiarów cohones i zdobędę się na ten krok  :teehee: 
Przebieg po zmontowaniu do kupy jakieś 500km. Wrażenia? hmm wielka krowa :D !! 26 był taki zwinny [*]. Ale liczę że jednak się polubimy z wielkim kołem ;)[trakcja genialna mimo opon SBE 2.1]. Na pewno kiera do ucięcia (720 to zdecydowana przesada nawet jak na barczystego jegomościa).

 

post-188074-0-64347700-1464462292_thumb.jpg

Edytowane przez homzal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że jestem wyznawcą zasady "niech każdy jeździ jak lubi", to tutaj się ciut wtrącę. Jakiś czas temu wymieniłem kierownicę 640mm na 720mm. Zmiana okazała się bardzo pozytywna. Pewniej przy zjazdach i podjazdach, szczególnie tych krętych. Przy podjeździe mam wręcz wrażenie, jakbym się trzymał stabilnej barierki. Można się znacznie mocniej zaprzeć przy siłowym pedałowaniu. Kolejny plus - siłowe przebijanie się w kopnym, głębokim piachu jest o wiele łatwiejsze i wymaga mniejszej koncentracji przy wyborze toru jazdy. Plus w moim przekonaniu ostatni: można wywalić rogi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt HerrMann w siłowych momentach faktycznie się przydaje, ale co do zjazdów nie jestem przekonany. Po 1,5cm z obu stron i będzie idealnie :) Taka szeroka kiera wymusza zupełnie inne prowadzenie łokci niż to do którego przywykłem. Też mam ok 50 cm szerokości barków i czasem oczy przecieram ze zdumienia jak mnie w lesie minie jakiś wycieniowany zapaleniec z kierownicą 75+  :woot: No ale nie mi oceniać, każdy ma swoje preferencje i to jemu ma się jeździć dobrze :) I tym podsumowaniem sugeruje zakończenie offtopu, zanim nam się dostanie ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...