Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

Pytanie: o czym właściwie można w galeriach gadać?

Właśnie....o czym można gadać w galerii, która ,jak sama nazwa wskazuje, jest miejscem do oglądania ,a nie gadania.

Problem nie tkwi w pytaniu o torebkę,ale w ciągnięciu dosyć bzdurnej dyskusji i wręcz wmawianiu Forumowiczowi,że musi zdjąć błotniki , bo z nimi rower nie wygląda. Czy nie uważacie,że akcesoria powieszone na rowerze są indywidualną sprawą i nie podlegają dyskusji?

 

 

Może by dyskusje wydzielać do nowych wątków, zamiast słać do kosza?

Oczywiście ,ze można ,jeśli jest gdzie. Jeśli ktoś czuje potrzebę założenia wątku np. pod tytułem Akcesoria do 29era- wolna droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@durnykot, z Twojej odpowiedzi wynika, że nie można gadać o niczym. Dlatego aktualne jest moje pytanie: dlaczego niektóre dyskusje toczą się swobodnie, inne są częściowo okrajane (dlaczego tylko częściowo?) a za kolejne wręcz lecą ostrzeżenia. Rządzi tym coś innego niż widzimisię i humor konkretnego moderatora w danym dniu?

 

Shiryu zaapelował o coś, o co sam też wielokrotnie wnioskowałem - o wyrzucanie offtopu do oddzielnych wątków. Zatem udzieliłeś odpowiedzi wynikającej, bo pytanie nie dotyczyło tego czy można zakładać kolejne wątki. Oczywiście, że można. Na innym forum modzi wydzielają offtop do oddzielnych wątków już istniejących lub zakładanych przez z modów w tym celu. Nawet jeśli są to wątki o wyższości świąt wielkiej nocy nad bożym narodzeniem, platform nad spd, MTB otorbionego nad nagim, butów spd szosowych nad spd MTB...

Moim zdaniem jeśli nie ma takich zastępów moderacji, aby moderować w ten sposób, to należy wycinać tylko dyskusje nie na poziomie. Obecnie jest bardzo niekonsekwentnie. W jednej galerii offtopowac można z moderatorem a w drugiej lecą ostrzeżenia za kulturalne dyskusje. Mnie to razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę, ale ten rower jest przepiękny! Normalnie zakochałem się w tej ramie. Cudo!

 

To nic osobistego, ale ten Mondraker Podium to Pokrak niczym z Pulp Fiction  :down:

 

Na szczęście moda mija jak grypa ale zasada "złotego podziału" i estetyki rzemieślniczej prezentowanej przez klasyczne ramy @kumana, @kazafazy i innych panów Stallovych trwa nieprzerwanie i smakuje równie dobrze jak stare wino  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...