Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Pewnie modowie pogonią tego posta ale może warto się zastanowić nad otwarciem tematu "Miszcz mowy polskiej". ;)

Albo dołożyć :status, ilość postów, status ostrzeżeń, ilość błędów ortograficznych.

Edytowane przez michuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bedsidelamp: jak już edytujesz swego posta celem pozbycia się błędów to proszę Cię, upewnij sie czy nadal nie sadzisz byków!

 

 

 

POZDRo-:ver

Edytowane przez kazafaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gad

Jaką wielkość ramy miałeś w CUBE LTD 29 ?

 

W Cube-ie miałem 21" około 4-5 cm była krótsza na podsiodłówce i górnej rurze od Accenta Peak.

To dlaczego nie brałeś roweru CUBE LTD z ramą 23"  tylko 21" przy wzroście 197cm  ?

Kupowałeś rower w ciemno bez przymiarki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie brałeś roweru CUBE LTD z ramą 23"  tylko 21" przy wzroście 197cm  ?

Kupowałeś rower w ciemno bez przymiarki ?

Cube-a też składałem na części, także kupiłem największą ramę jaka aktualnie była na stanie.

W rowerze 26 miałem również rame Cube 21" i było spoko, wiadomo nieco inna geometria, jednak w 29er nie było jakoś żle bo i tak lepiej niż w 26.

Jednak na ramie Accenta, która bardziej odpowiada pod mój wzrost, śmiaga mi się rewelacyjnie :)

 

TomHagen

Troszę uszczupliło to mój budżet, mógł bym za tą kase kupić sobie dobry gotowy rower ale nigdy w takim gotowcu nie będziesz mieć takiego osprzętu jaki chciał byś mieć :)

Więc jestem raczej zwolennikiem składania rowerów według własnych upodobań, wydać więcej ale przynajmniej mieć osprzęt który nie posypie mi się po kilku miesiącach użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radon. To ciekawe połączenie rur: górnej z podsiodłową. Na pewno mocniejsze jest to zgrubienie. Nie ma go na zdjęciu na stronie firmowej roweru. Widać na drugim końcu górnej rury takie zgrubienie od dołu- czy to jest spaw? A może mi się tylko wydaje. Też go chyba nie ma na w/w stronie ze zdjęciem. Widać ramy modyfikują na bieżąco. Ciekawe, które rozwiązanie było wcześniejsze? Bardziej mi podoba się to rozwiązanie bez tych zgrubień. Chyba bym go wymienił. Ale ogólnie rower bardzo zacny. Gratuluję zakupu.

ps. Proszę o zdjęcie mufy od dołu(po odwróceniu roweru "do góry nogami") z widokiem przewodów sterujących przerzutkami wychodzących z dolnej rury głównego trójkąta ramy. Ciekawe jak to jest rozwiązane? Nigdzie nie mogę znaleźć takiego zdjęcia.

Edytowane przez bazzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..mnie najbardziej podoba się okleina na ścianie, jak żywe drewno. las, prawdziwy las..Rower w lesie.. prawie.

oj kusi żeby usunąć....  :devil:

Tych rowerów z widokami na meblościanki, papeterie czy linoleum nie usuwaj, tylko przerzucaj w mój wątek. Tyle tam detali do analizy jest. Szkoda, żeby te małe dzieła sztuki miały zostać zapomniane.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne opinie :) Fotki dokładne ramy porobię, ale jak będzie pogoda, sami widzicie, że teraz to rzeźnia...

 

Co do koloru, to właśnie według mnie jest mało takich malowań... mnie się podoba taki minimalizm, jeden, góra 2 kolory na ramie i taki grafit jest super. Jak go pierwszy raz zobaczyłem na necie to od razu go chciałem a zamawiałem go w ciemno, nie przymierzałem się, nie widziałem go nawet na żywo, ale jest super, rama pasuje, pozycja pasuje i kolorystyka też jak najbardziej pasuje ;)

 

Jeszcze ewentualnie jedno foto z lampą, kolejne już na 100% będzie w plenerze ;)

 

 

 

W1zOwNL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...