Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

...a nie mówiłem :yes:

 

"Ładny" -

 

"Brzydki" - 

Czekaj, czekaj... To sie nazywa manipulacja faktami i naciaganie rzeczywistości...

 

Nie napisałem ładny, tylko

 

 

To już nawet biało-pomarańczowy On-One z gwiazdeczkami lepiej wygląda...

 

Żaden wungiel w widle nie jest ładny, bo swoja grubościa zaburza proporcje cienkiej stalowości. W alu to jeszcze jak ciemogę, a najlepiej węgiel w węglu...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj... To sie nazywa manipulacja faktami i naciaganie rzeczywistości...

 

Nie napisałem ładny, tylko

 

 

Żaden wungiel w widle nie jest ładny, bo swoja grubościa zaburza proporcje cienkiej stalowości. W alu to jeszcze jak ciemogę, a najlepiej węgiel w węglu...

 

Szacunek...

I.

 

Naciągłem, to fakt. Ale dało mi to pretekst do zamieszczenia obrazków dwóch "ładnych" sztuk :036: .

Przytupnę za to w "1005%", że najlepiej "węgiel w węglu" i "stal w stali":

 

bluetina.jpg

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

artoor, będzie nam dane w piździerniku dotknąć tego wąsatego cuda?
Co do widła jestem w tej grupie konseratywnej, ale jako całość - genialny, piękny, szlachetny! Prosty, czysty, klasyczny do bólu (opony..!),  bez umizgów, dodatków w kolorze fioletu. Bardzo bardzo lubię Twój rower ;)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ivan, to jest "galeria naszych rowerów", zatem zakładam (naiwnie?), że nikt tu się nie chwali rowerem z netu.. (podobnie było z singularem Pandy, sam wątpiłem a okazało, że mamy Swifta na forum)
Co nam kolega artoor powie?

(a klameczki po wiktoriańsku, fakt hehe)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety IvanMTB ma rację - zdjęcie zamieściłem, żeby zilustrować opiniowanie widelca.

Sor tysiąckrotne za zwiedzenie Państwa na manowce.

Się złożyło, że miałem przytroczony ten widelec i dalej mam te beżowe Ardenty,

co mogło uwiarygodnić wersję o posiadaniu P-29.

Nic straconego, bo jak Ritchey w końcu określi się z parametrami na 2015,

to być może P-29 stanie na czele stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Stal, węgiel, doopa i kamieni kupa. W monsterowym wątku były już rowery (chyba jakiś Vassago i 44Bikes) gdzie nawet łatwo się można było nabrać, że niestalowy sztuciec mają i estetycznie kładły na łopaty. To jak się na danym widle jeździ, to już wątek na odrębną dysputę.

Rower w 100% mój. :)

scdhdv.jpg2s6scjk.jpg4kbrbt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cube powyżej to jak deja vu, lub jak powrót do przeszłości czyli moja buła sprzed dwóch czy trzech sezonów

przerabiałem wszystko, cresty, sztyce ec90, napęd xt...

 

68b17b5053f48eb1gen.jpg

 

było mineło, nowa rama, nowy amor, poza napisem CUBE i garminem i lampki tylniej nic nie pozstało z poprzedniej maszyny

a teraz

 

f58d85de828a4e78gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taka moja skromna kompilacja AM... z fabrycznego scotta aspecta ma już niewiele, ale "bazowa, osprzętowa prostota" nadal gdzieś jest... i nie zamierzam tego zmieniać. Jeżdżę na pojezierzu Suwalskim - kto był ten wie :) Wigierski Park Narodowy i Suwalski Park Krajobrazowy, a tam masa przeszkód, która kopie w tyłek osprzęt - szkoda kasy na drogie zabawki :)

8c0dd46ad82e.jpg718e7ed70e1d.jpg

b15434e952cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej czasówce na 40 km którą zrobiłem w 1:29:30 powiem tak kolesie na 29er nie osiągalni, na wiosne wsiadam na 29er, nie ma opcji, już dziś sprawdziłem ramy koła i widelce będzie to sztywniak, rama jeszcze w tym roku ;) moja narzeczona stwierdziła że sie cofamy choć zdobyła 3 miejsce ;p

Edytowane przez zgodny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...