Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Porównaj sobie z moim Ghostem, też mam 19-tkę. Zdjęcia są na tej samej stronie. Charakterystyczne dla 29 Ghosta są krótkie górne rury, przez co przy wzroście 178-179 rower mam dopasowany idealnie.

 

EDIT

 

Wrzucam stare zdjęcie poglądowo

 

0581a98ffdaba6e2m.jpg

Edytowane przez Peter105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny rowerek!  Sam  stałem się ostatnio posiadaczem  tego przybytku :)   Trek Superfly 9.8.  Będzie Pan zadowolony! Idzie jak burza :D


 

chciałem poczekać na nowe oponki, jestem w trakcie kilku zmian, ale nie mogłem wyczekac kolejnego tygodnia bez zdjęcia na forum :D To akurat w drodze pod Kraków na pierwsze testy bike'a
10436326_786879804691341_428814223034800

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zapodaj.net/549d680bd9e09.jpg.html
Oto mój Unibike Mission 29er, posiadam go od dwóch miesięcy, przejechałem nim około 300km, po asfalcie jak i drogach gruntowych. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. 
Od siebie zamontowałem:
-błotniki Simpla
-licznik Sigma BC700
-oświetlenie DeOne
-koszyk na bidon (najzwyklejszy, aluminiowy)
-sakwa na telefon Roswheel
-stopka boczna (wiem że dla większości Was jest to niepotrzebna część, ale brak stopki przeszkadzałby mi w codziennym użytkowaniu)

Pozdrawiam 

Edytowane przez maniekhdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

-stopka boczna (wiem że dla większości Was jest to niepotrzebna część, ale brak stopki przeszkadzałby mi w codziennym użytkowaniu)

A w czym dokładnie? Słuchaj, tę linkę co masz dookoła zaplecioną, to wywal od razu, to się przecina w 30 sekund. Kup ulocka sobie jakiegoś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stopkę to w pewnym wątku przeczytałem że to zbędny element w rowerze górskim ;) Co do zabezpieczenia to zdaje sobie z tego sprawę, jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś u-locka w rozsądnej cenie. Z rowerem praktycznie nie rozstaje się, a jak już go przypinam to tylko na chwilę i ciągle mam go na oku. Co nie zmienia faktu że jednak przydałoby się jakieś sensowne zabezpieczenie. Może jakieś propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja nowa zabawka - Camber 29 rocznik 2013.

 

Od razu po zakupie przerzuciłem napęd, hamulce i akcesoria z poprzedniego roweru. Wymieniona została też tylna obręcz na WTB i25.

 

By zaoszczędzić trochę grosza, po Speca pojechałem do Czech... trochę zachodu, ale i więcej kasy zostało w portfelu :)

 

camber29_2qnsy4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem utrafić w malowaniu granatowo-czerwono-białym... ale był tylko biało-czerwony. Dobrze, że nie czarno-czerwony, bo jakoś nie przepadam za czarnym, chociaż wielu uważa, że to jedyny słuszny kolor.

 

Ogólnie jak się przyjrzeć czeskim sklepom, to Spece mają tam już w wyjściowej cenie taniej niż w Polsce. Dla przykładu Camber Evo 2014 w przeliczeniu wychodzi niecałe 9800zł, gdy u nas cena wyjściowa to 10500zł. Ja kupowałem w sachasport. Został im jeszcze jeden taki Camber, ale w rozmiarze M. Cena, która teraz widnieje to 32500 koron (kurs 0,155). Ja zbiłem do 31500. Teraz wejdźcie sobie na stronę np. twomark albo rowmix - im też zostały te roczniki na sklepie i w obydwóch jest cena 6400zł. Jakby ktoś szukał w google innego modelu to podpowiadam by wpisać wpierw horské kolo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...