Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

31.07 po 17 godzinie ukradli mi rower STALOWY (b. mało takich) Jamis Dragon Sport 29 spod Biedronki w Gdańsku na ul Dąbrowszczaków. Rower miał rogi Mighty, nową kasetę, łańcuch, pedały SPD i z tyłu oponę Continetal Race King. Dajcie znać jak coś.

http://postimg.org/image/g893xpqy7/

Jakiś czas temu gratulowałem Ci zakupu identycznego jak mój....

Blady strach padł.

Na dojazdy do pracy i inne szybkie byle gdzie kupiłem sobie górala za 250zł... wartościowo 12x mniej niż Dragon i mniejszy ból...

Oby bliźniaczy Stalowy Smok się znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny rower, tylko za bardzo zlewa się z tłem (poręcze)

 

To można było pogodzić i zrobić naprawdę fajnie tylko na pierwszym zdjęciu przepalone światła a na drugim kadrowanie popsuły zamysł. Wróć tam i poćwicz bo właśnie w tym pomyśle jest potencjał. Takie jest przynajmniej moje zdanie :)

 

Ja co prawda jeszcze się z aparatem nie wybrałem na sesję ale skoro jest taka moda to może kiedyś jak luźniej pojadę...

Edytowane przez uslugifoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pierwsze zdjęcie celowo jest takie przebarwione w niektórych miejscach. O taki efekt mi właśnie chodziło.

 

Może nie ma co ciągnąć OT, tak samo jak o gustach się nie dyskutuje ale zwrócę uwagę że czasem "efekt o który chodziło" Tobie widzisz tylko Ty, inni natomiast widzą coś tak jak mają poustawiane monitory. Zależność jest mniej więcej taka że im bardziej Ty majstrujesz przy kolorach i kontraście, tym większe mogą być (i zapewne są) rozjazdy tych parametrów u różnych odbiorców. Ja na to patrzę z perspektywy Eizo CX240 kalibrowanego co 2 - 3 miesiące i1pro 2 więc raczej prawdę widzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,nie-reprezentuję niesławne miasto -Starachowice , 4 km od sławnego Wąchocka (w. Świętokrzyskie).

Pozdro.

 

Swoją drogą to forum rozbujało modę na Unplugged'a.Zapłaciłem za niego 27 maja kwotę 2150zł  a dziś sklep który to sprzedaje 2500 zł sobie krzyczy i to bez pedałów.

Edytowane przez ronina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...