Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Serio. Ja wiem, że zdjęcia nie najwyższych lotów ale żeby nic na nich nie było widać ? :)

 

W sumie pierwszy raz zdjęcia wstawiałem więc mogłem coś popieprzyć :/

 

edit. Dobra ogarnąłem przez zapodaj.net nic nie działa zaraz zmienię hosting i powinno być cacy :)

 

edit2. Powinno już być okej. Pierwszy raz zawsze jest trudny :D

Edytowane przez madhammmster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśni

jak działa maszyna?

wygląda dość solidnie

 

Nie wiem czy moją opinię można brać za bardzo rzeczową, ponieważ jest to mój pierwszy poważniejszy rower.

 

Szczerze ja jestem nim zachwycony :) choć bez przygód się nie obyło i to dosyć poważnych.

 

Wybrałem dla siebie rozmiar 17" przy moim wzroście 176cm. Teoretycznie mogłem pokusić się na 19 ale naczytałem się, że jeżeli jesteś na granicy rozmiarów warto wybrać mniejszy ponieważ otrzymamy rower będzie zdecydowanie bardziej agresywny co mi odpowiadało. I się nie zawiodłem. Jednak przez to, że byłem na granicy rozmiarówki jeździłem na maxymalnie wysuniętej sztycy (w modelu 2013 dano tylko 35cm sztycę o nieciekawej średnicy 30,8) i na początku tego sezonu, po roku jazdy z moją masą ok. 77kg doprowadziło to do takiej sytuacji:

 

11_zpsb35517d8.jpg

 

Mam jednak wrażenie, że mogła to być wina całej serii 2013, a przede wszystkim zastosowanie krótkiej 35cm sztycy we wszystkich rozmiarach :/ 

 

Po zgłoszeniu usterki jeszcze tego samego dnia miałem kuriera pod domem, reklamację przyjęto, a dwa tygodnie później bez żadnych problemów ze strony Northtec'a posiadałem rower z powrotem.

Tym razem jednak z ramą 2014 :D i ze sztycą z nowego modelu (długość 40 cm, średnica 30.9)

 

Zmiany w ramię oceniam na +, wygląd zdecydowanie dużo bardziej stonowany, zastosowanie dłuższej bardziej uniwersalnej sztycy a sama rama posiada inne przekroje rur, które wyglądają zdecydowanie solidniej.

 

Za niecałe 2000 dostałem bardzo dobrze zestopniowany rower bez żadnego elementu, który ostawałby od reszty komponentów, na którym przejechałem już ok. 2500 km ( 2000 km na starej ramie i ok. 500 km na nowej). Czego chcieć więcej :D śmiga, jest agresywny i daje wielką radość z jazdy.

 

Jednak ta moja przygoda z ramą dla potencjalnego nabywcy może być trochę odstraszająca :) Z drugiej strony pęknięcia podsiodłówki na spawie zdarzają się najlepszym i największym, którzy nie zawsze uznają gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, tez dzisiaj bylem w LW :)

 

W ten czwartek (wreszcie) zakonczylem pomyslnie moj projekt - Giant Trance X Custom :)

Wszystko sie opoznilo o jakies 3 miesiace, ale co tam... Dzis bylem w LW z dziewczyna, zeby go potestowac, poustawiac zawieszenie i takie tam...

Powiem tak - w porownaniu z krosiarskimi rowerami czuje sie jakbym jezdzil na jakims miejskim rowerze :) Nie zeby zle - pozycja jest bardzo wygodna, ale musze pobawic sie z obnizeniem mostka, bo jak dla mnie nieco zbyt turystycznie... (rura sterowa jeszcze nie docieta).

 

Przepraszam za jakosc zdjec, ale fotograf ze mnie marny, a i aparat tez nie za dobry - albo ja nie umiem... Wiec zdjecia odstaja od poprzednika :(

 

Sol, jak bedziesz sie wybieral do LW jeszcze kiedys to daj znac - chetnie bym zobaczyl ta Sante na zywo. Tez sie nad nia zastanawialem, ale zwyciezyla opcja budzetowa...

 

qmio.jpg

 

1s66b.jpg

 

A tu Dzajant + Pik mojej dziewczyny:

t60cc.jpg

 

 

Edytowane przez Odie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...