Skocz do zawartości

[pogadajmy] Co dziś zepsułeś w rowerze


Plastyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Strasznie mało popularny ten temat- chyba mało kto o nim wie ;)

Ale do rzeczy- dziś odkryłem że łożysko po stronie napędu w suporcie Accent BB EX1 kręci się dość ciężko, i czuć wyraźne chrobotanie, spodziewałem się że to nastąpi- ale nie wiedziałem kiedy- dla ciekawskich, łożysko padło tak szybko ponieważ miesiąc (i 500km) temu wziąłem udział w maratonie w Owińskach, kto był ten wie że błota było pod dostatkiem, a do tego kolejka do szlaucha była dość długa więc wiele osób (w tym ja :P ) wykorzystało to że meta była obok zbiornika wodnego, a że bardziej zmoknąć się już nie dało... rower jak i rowerzysta wparował do jeziora ;) i tak ukatrupiłem łożysko suportu- drugie o dziwo nada kręci się jak nowe :P

Inni poszkodowani to kasetę lekko chwyciła ruda, oraz łańcuch zrobił się złoty :P a tak o dziwo nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pękło mi mocowanie odblasku w pedale , także klej poszedł w ruch :D

 

Jakoś 3 tygodnie temu podpsułem siodło , źle chwyciłem i lekko się odkleił bok :P

 

Po za tym jakiś czas temu pomieszałem stery i teraz ciągle powraca luz , ale jakoś nie chce mi się tam zajrzeć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rower jak i rowerzysta wparował do jeziora

 

Kiedyś skakałem rowerem z pomostu do wody. Co ciekawe nic po tym nie było smarowane, żadne łożysko. Po jakiś 5 latach rower przeszedł generalny remont.  Rower jeździ do dziś :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic  ;) . Szlif na asfalcie przy prędkości ok 35km/h , mój 29er jakieś 2 metry od miejsca gdzie leżałem . Ja - zdarte pół przedramienia i kolano , but - mała rysa na klamrze, koszulka termoaktywna 5 dziur, rower ani jednej ryski więcej  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...