Skocz do zawartości

[pogadajmy] Co dziś zepsułeś w rowerze


Plastyk

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że w ten sposób skuty łańcuch na 99% prędzej, czy później pęknie.

 

Można tak zrobić żeby było ok z starym pinem:) trzeba się tylko postarać, ja tak zrobiłem już 3x i tylko raz miałem potem problemy z łańcuchem - teraz ten łąńcuch ma już ok 3k tak zrobione i nic jakoś się nie stało :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwana obejma tylnego oświetlenia (moja wina), no i przebita przednia dętka (prawie przeleciałem przez kierownicę). Grrr...

 

Ja zalałem do bidonu Sprite'a i bidon wystrzelił ;/

 

Jak po raz pierwszy zalałem napój gazowany i sięgnąłem po bidon, to dziękowałem opatrzności, że otworzyłem go łapami, zamiast zębami:), bo wystrzał był konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość voytec
Niedawno zgubiłem bolec trzymający klamkę w Hayesach Stroker Ryde. Do teraz jeżdżę na prowizorce. Trochę to wyschło i powoli pęka, ale na razie działa i oby tak dalej.

Naprawdę wystrugałeś go w zębach? Mocne.

 

Ja tam miałem spotkanie z wężem dzisiaj. Roweru nie popsułem co prawda ale pompkę za to zgubiłem gdzieś na szlaku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W manetce prawej (Deore) stwierdziłem luz. Rozkręciłem ale nie dotarłem do tego miejsca. Żona popatrzyła mi przez ramię i powiedziała, że chyba trzeba wszystko rozebrać. No to rozebrałem na czynniki pierwsze. Nie dało już się złożyć... Kupię teraz SLX-y :)

2. W czasie jazdy samochodem uszkodziłem tylnego V-brake XT. Kupuję tarczówki :)

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrzywiłem łańcuch, bo nie wiedziałem, że spinka, która była od początku w łańcuchu sram PC- 1031 była do ściągnięcia tylko narzędziem do rozkuwania. No i się wkurzyłem i bez mózgu zacząłem rwać i wykrzywiać :D Spinka zeszła, ale łańcuch pokrzywiony i do wymiany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawężnik 25cm na wojewódzkiej we wsi, za bardzo się zbliżyłem przez samochód...

Pedał starty (nie tylko ramka), hak przerzutki zmasakrowany, porwany grip...

(OT: u mnie rozwalona kostka, piszczel, ramię i nadgarstek)

Co za cholerne ku##sy te j##ane te drogi robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawężnik 25cm na wojewódzkiej we wsi, za bardzo się zbliżyłem przez samochód...

Pedał starty (nie tylko ramka), hak przerzutki zmasakrowany, porwany grip...

(OT: u mnie rozwalona kostka, piszczel, ramię i nadgarstek)

Co za cholerne ku##sy te j##ane te drogi robią...

Miałem taki sam przypadek :)

Tego już się nie zmieni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...