Skocz do zawartości

[rower] Rowery marki Radon


Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości gdzie one są dostępne w Polsce bo zamierzam CUBE rower kupić ale widze oferty Radon na bike-center.pl jest gdzieś w Polsce sklep z tymi rowerami?Pewnie z gwarancją są problemy

 

Tak z ciekawości Ci odpowiem, że jak szukałem na zakup to znalazłem w PL tylko tu: http://bikecenter.pl...-white-red-2012 - podejrzewam , że nie mają go na stranie i świrują pawiana ale jest numer, można zadzwonić i się dowiedzieć wszystkiego. Swojego czasu myślałem czy nie sprowadzić go - jak sprawdziłem, podzwoniłem, sprowadzenie z niemiec z autoryzowanego sklepu to 799 euro + 34 euro za przesyłkę ale w takim wypadku gwarancje praktycznie można sobie wsadzić w cztery litery , no chyba , że jakiś serwis podejmie się podstęplowania ale wątpie.

 

- zapomniałem napisać, że szukałem 29era radona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu planowałem zakup Radon i też szperałem po polskich stronach.

Kiedyś Radona sprzedawało CentrumRowerowe.pl no i czasami coś się pojawia na BikeCenter.pl, ale to chyba z tego względu że oba sklepy się zaopatrują w BikeDiscount.de :)

 

Zakupy w BikeDiscount.de to przyjemność, jeszcze się na nich nie zawiodłem, fakt że kupowałem tylko części ale w sumie to już chyba byłby z tego cały rower.

Zawsze można zadzwonić i dopytać jak wygląda kwestia gwarancji jeśli kupujący jest z PL (w kontaktach na stronie można znaleźć Ralf Nowitzki z nim można gadać po polsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde wiekszosc ram wychodzi i tak z fabryk gianta i meridy :) pamiętam zdjęcie w jakimś artykule o fabryce gianta, a na tym zdjęciu piękna rama treka pewnie jeszcze miała naklejkę "made in usa" :D

A co do Radona i Cube'a to obie marki niemieckie, Cube się bardziej ceni, ale rzeczywiście można zauważyć podobieństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markety H&S które są właścicielami Radona są kapitałowo związane z Cube. Ot cała tajemnica. I faktycznie obie marki "schodzą" z Tajwanu. Mój poprzedni Trek miał ramę wyprodukowaną u Gianta. Wielkie firmy tak robią, teraz nie jest ważne miejsce produkcji tylko kontrola techniczna, zaplecze badawcze i biura projektowe. Wyprodukowanie czegokolwiek jest banalne. Siedzę w międzynarodowej produkcji i cały pic polega nie na technologii a na jej kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z dostępnością w Polsce tej marki rowerów jest ciężko. Mi swojego udało kupić się na allegro. Facet sprzedawał w Koszalinie :) Co do gwarancji to się nie wypowiem, ja tam przy tej cenie jaką za niego zapłaciłem nie oczekiwałem żadnej gwarancji. Odpukać, jak do tej pory rower sprawuje się znakomicie. Ostatnio na fejsie znalazłem info odnośnie 20-30 % wyprzedaży, z tym że w sklepie stacjonarnym w Bonn :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam hardtaila dla siebie i zainteresowałem sie Radonem i tu zaczynaja sie problemy

znalazłem dwie firmy w necie właśnie te o których tu mowa niestety w centrum rowerowym.pl maja tylko samą rame w ofercie i zadnego bika, z kolei w bike center w Tarnowie Opolskim maja kolekcje ale jest to kolekcja z zeszłego roku jak mniemam.

W tym momencie będe musiał chyba zrezygnować z Radona poniewaz najpierw musze wsiaśc na rower zanim go kupie żeby miec pewnośc ze będzie mi pasował.

Jeszcze tylko wysmaże e-mail bezpośrednio do ich siedziby w Niemczech z zapytaniem jak z dostepnościa ich najnowszej kolekcji na terenie naszego kraju oraz ewentualnym zakupie bezpośrednio od nich i jak wygląda sprawa gwarancji w takim wypadku i wtedy ostatecznie zdecyduje ale wyglada to kiepsko kupowac rower w ciemno bez przymiarki.

Jak dostane odpowiedz od nich wkleje ja w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA BARDZO WAŻNE

 

sklep rowerowy bikecenter z Tarnowa Opolskiego posiada dwie strony ''www'' dopiero teraz się o tym dowiedziałem grzebiac w necie

 

http://bikecenter.pl/index.php?k267,rowery-2012 - i tutaj maja kolekcje Radonów 2012

 

 

http://www.bike-center.nazwa.pl/KONTAKT.php - natomiast to jest stara strona, której nie wiem czemu nie zlikwidowali i ta znalazłem poprzednio stad moje stwierdzenie ze maja stara kolekcje

a czemu do jasnej Anielci nie zlikwidowali starej strony to nie wiem

 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd iż Radony nie sa dostepne w Polsce - nie było to celowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...