Skocz do zawartości

[Zawody]Wspólne starty


safian

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos wybiera sie za tydzien do Wachocka na Poland Bikea to bede mial wolne miejsce na osobo rower.

 

Jest jedno male ale - maraton startuje o 12:30, kolo 15:30 - 16:00 bede musial wyjezdzac do Warszawy.

 

Szczegoly do ustalenia na PW ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

mam do Was sprawę. Nie wiem gdzie o to zapytac, choć wydaję mi się, że oddzielny wątek do tych spraw wieki temu, ale widziałem.
Do rzeczy. Jadę do Daleszyc na ŚLR w przyszły weekend tj 13 kwietnia. Czy jest ktoś z Warszawy, kto jedzie i byłby wstanie znaleźć miejsce dla mnie i roweru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ogłoszenie na Mazovii w autostopie. Zadzwon 799173658

Dokąd: Daleszyce Wyjazd: 2014-04-13, godz: 06:00
miejsce zbiórki: Plac Bankowy Powrót: 2014-04-13, godz: 19:00
miejsce powrotu: Plac Bankowy Miejsce dla: ludzik.pngx 2   i   rowerek.png x 2   w   vanie Uwagi: Mam 2 wolne miejsca mogę zabrać kogoś. Rowery na dachu. Jadę Master więc bawię się do końca imprezy :) Jedziemy pojeździć w Góry na MTB :)http://www.mtbcrossmaraton.pl/p/kontakt Tel 799173658

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Was sprawę. Nie wiem gdzie o to zapytac, choć wydaję mi się, że oddzielny wątek do tych spraw wieki temu, ale widziałem.

Do rzeczy. Jadę do Daleszyc na ŚLR w przyszły weekend tj 13 kwietnia. Czy jest ktoś z Warszawy, kto jedzie i byłby wstanie znaleźć miejsce dla mnie i roweru?

 

Wysłałem Ci priva wczoraj, mogę Cię zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ktoś się wybiera n jakieś zawody w ten weekend tj 5-6lipca? Chętnie sobie gdzieś wystartuje. Najchętniej Legia w czerwonce bo całe 3 razy jeździłem u nich w tym sezonie. A z braku prawka i braku możliwości indywidualnego dojazdu, gdzie mnie zawieziecie tam wystartuje :D (byle nie Puchar Polski w XC lub cos w ten deseń, bo chce pochodzić bez gipsu w wakacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...