Skocz do zawartości

[Piekary Śląskie i okolice]


zedzik82

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jestem co prawda z Katowic ale pojezdzilbym z wami. Rowniez zapraszam do Katowic na cosrodowe spotkania treningowe Infrasettimanalle Classico na szosie. Profill na facebooku pod ta sama nazwa. Startuje zawsze kilkudziesieciu kolarzy, sa wozy techniczne i motory, trasa okolo 70km. Na zachete filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Czym wiecej kolarzy tym lepiej, 2 tyg temu bylo okolo 80 kolarzy a tydzien temu okolo 60. Przyjezdzac i nie przejmowac sie forma, pierwsze 20km od Katowic-Ligota-Piotrowice to start honorowy w peletonie w spokojnym spacerowym tempie, pozniej zaczyna sie mocniejsze tempo, jest duzo ludzi, slabsi i mocniejsi, takze kobiety uczestnicza, wiec tworza sie na trasie rozne grupki i zawsze mozna znalezc swoja grupe dostosowujac swoj poziom i forme. Przyjezdzac i szkifowac forme. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis zrobiłem rekonesans trasy na tegoroczny Family Cup w Radzionkowie ...

Mam zamiar tam śmigać codziennie do środy 15 maja ... jak ktoś chce to w ciagu tygodnia 18:30 przy początku trasy ...

Łikend jeszcze nie wiem w jakich godzinach (raczej rannych) ale tez bede "trenował".

Jak ktoś chętny to zapraszam :) ... łatwo mnie poznać czarny Cube Reaction ... innego tak "mrocznego" kubusia na księżej jeszcze nie widziałem ... ja też raczej w ciemnych barwach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gibas chętnie pokręce z kimś na szosie np. w parku chorzowski. Zaznaczam nie jeżdżę na szosie tylko górskim jak coś. Jeśli tempo może być 22 i wzwyż to daj znać, dobry trening bym miał

Jak coś to zawsze w sob lub nd jadę w kierunku Pyrzowic(wioskami - ruch raczej nie za duży). Średnio około 50km - tempo spokojne 25-27. Zapraszam - z wpkiw na Michały nie jest daleko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...