Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie podobna sytuacja jak u arroyo

 

Zamówienie złożone 31.05, w poniedziałek 01.06 dzwoniłem jeszcze potwierdzić czy mają towar na stanie... "tak mamy oczywiście".

 

Dzisiaj mamy 11.06, codzienne telefony odnoście terminu wysyłki nic nie dają.

 

Na maila odpisali dzisiaj z rana "czw / pt"

 

Poczekam do piątku jak nie będzie nr przesyłki to anuluje.

 

Mam tylko nadzieje że na zwrot kasy nie trzeba tyle czekać ?

 

Zawarłeś z nimi umowe kupna-sprzedaży, więc nie muszą Ci zwracać pieniądzy, będą reazlizować zamówienie z opóźnieniem. Odstąpić od umowy możesz dopiero po odbiorze przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE POLECAM nie spotkałem się jeszcze nigdzie z takim olewaniem klienta. Przerzutka zakupiona i zapłacona 08.06 do dzisiaj nie wysłana, brak odpowiedzi na jakikolwiek email, gdy się w końcu do nich w piątek dodzwoniłem obiecali rozwiązać sprawę i oddzwonić do godziny 17. Cisza.. Na kolejne telefony nie odpowiadają, maile również. Otworzyłem spór na allegro, może w końcu zauważą...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczony doświadczeniem zamówiłem przez pobranie u nich obręcze DT Swiss x392, mieli je w swojej ofercie jako nieliczni, nie spieszyło mi się żeby je mieć więc spróbowałem, nic do stracenia. Paczka dotarła w ciągu tygodnia, choć byłem delikatnie zaniepokojony brakiem wiadomości o realizacji zamówienia. Paczka zapakowana solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono Rowerowe,

 

Mam mega problem ze sklepem BIKESTACJA". Dokładnie z reklamacją tarcz hamulcowych SLX.

Tarcze wysłałem do nich w poniedziałek z rana między godziną 8 a 9 tj. 15/06/2015r. 

Do chwili obecnej nie otrzymałem, żadnej odpowiedzi ze strony sklepu, że paczka dotarła i zajmują się procedurą reklamacyjną.

W środku zamieściłem kartkę z opisem uszkodzenia oraz z danymi kontaktowymi do mnie.

Miałem brać w zamian tarcze XT za dopłatą i kilka akcesoriów rowerowych w przesyłce reklamacyjnej, ale wycofuję się z zakupu u nich.

Czekam na sprawny produkt albo na zwrot gotówki po prostu...

Dzwonię piszę i nic zero kontaktu. Na tej ich smiesznej infolinii wiszę już od poniedziałku i nikt nie odbiera w żadnej opcji.

Meile piszę po 5 razy dziennie, spamując ich dobrze i także zero jakiejkolwiek odpowiedzi.

 

Nie mam po prostu już siły z nimi walczyć. Chyba zamówię sobie nowe tarcze u konkurencji a z nimi poczekam na rozstrzygnięcie sprawy.

 

 

Czy ktoś z Was potrafi mi w jakiś sposób pomóc się skontaktować z tym sklepem? Jakiś numer komórkowy bezpośrednio do właścicieli? Cokolwiek ... ?

 

 

Dziękuję za odzew i pomoc w temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUMERY TELEFONÓW

 

  • BIKESTACJA S.C. ŁUKASZ RYŻ, RAFAŁ IWAN
  • ul. Spacerowa 14 59-700 Bolesławiec NIP: 612-180-82-01

wlasciciele sa w nazwie firmy, ich maile na stronie glownej. Moze przeczytaja. 

Ja pisalem w kopii do ich obu jak czekalem na RORO od nich.

Edytowane przez spz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - NEGATYWNA

 

27 maja (środa) zamówiłem towar od bikestacji, jestem świadom tego że mają sporo zamówień wiec z terminem wysyłki u nich zazwyczaj zdarzają się poślizgi więc dałem im trochę czasu.

01 czerwca (poniedziałek) napisałem maila z pytaniem czy lub kiedy towar zostanie wysłany, otrzymałem informację że przesyłka zostanie nadana kolejnego dnia (02 czerwca, wtorek)

03 czerwca (środa) napisałem ponownie z pytaniem czy paczka został wysłana, nie uzyskałem odpowiedzi.

05 czerwca (piątek) zadzwoniłem dowiedzieć się o stan wysyłki, otrzymałem odpowiedź że nie mieli jednego z zamówionych produktów i że wyślą mi to 08 czerwca w poniedziałek. Powiedziałem że już raz zostałem okłamany co do terminu wysyłki więc wolę anulować zamówienie, odzyskać kasę i zamówić wszystko w innym sklepie, ale osoba z którą rozmawiałem zaproponowała jednak że zwróci mi koszt przesyłki. Przystałem na to bo i tak był to piątek więc inny sklep mi tego szybciej nie załatwi.

09 czerwca (wtorek) dzwonię ponownie do sklepu - wpierw kazano mi poczekać chwilę na linii - po 5 minutach rozłączyłem się, kolejną godzinę próbowałem ponownie się połączyć. W końcu ktoś odebrał, zapytałem czy towar został wysłany, w odpowiedzi usłyszałem że nie, ale że na pewno wyślą to tego samego dnia na kolejny dzień otrzymam towar. Odpowiedziałem że zostałem okłamany już dwukrotnie i to już jest robienie ze mnie głupka jeśli mam komuś zaufać trzeci raz. Zażądałem anulowania zamówienia i zwrotu gotówki.

 

Co ciekawe tego samego dnia o godz. 14 zamówiłem towar w innym sklepie z prośbą o informację na temat wysyłki, do godz. 14:30 otrzymałem numer nadania, o 18 wysłano towar, dziś dostarcza mi go kurier - całość trwa mniej niż 20 godzin.

 

Jestem w stanie zrozumieć że bikestacja ma masę zamówień i że coś może się nie udać. Rok temu byłem w podobnej sytuacji ale obsługa sklepu zadzwoniła do mnie informując o braku towaru i pytaniem czy chcę czekać aż dostaną towar od hurtowni, czy chcę anulować zamówienie, otrzymać 2 przesyłki, zrezygnować z brakującego towaru lub otrzymać inny towar. Problemem nie jest czas oczekiwania ale fakt że zostałem dwukrotnie okłamany, tylko nie rozumiem po co? 

 

Może kiedyś sytuacja się zmieni, będę śledził ten temat, ale z uwagi na powyższe żegnam się z bikestacją  :bye2:

 

Tak jak piszesz, okłamywanie i ściemnianie to ich znak firmowy. Powinni zmienić nazwę na Bike Ściema.

Po tygodniu walki moje zakupy (dostępne od ręki) podobno wysłali dzisiaj. Ale zastanowię się czy po festiwalu uznawania klienta za zło konieczne i kłamaniu w żywe oczy (uszy) nie odmówię przyjęcia przesyłki od kuriera.

To co zamówiłem, nie jest mi potrzebne na już, ale jeśli ktoś próbuje robić ze mnie idiotę to dla zasady "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć" chyba podziękuję za współpracę.

Już kiedyś miałem z nimi problemy, ale miałem nadzieję, że coś się poprawiło - teraz nadzieja już zdechła i na pewno nie ożyje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sklep "bikestacja" odpowiedział (chyba wpisy na forum pomogły) Napisali meila na potwierdzenie odbioru mojej paczki z reklamowanymi tarczami w piątek. Napisali tylko:  "Paczka została przyjęta na reklamację, czas na rozpatrzenie to 14 dni". No to fajnie podchodzą do klienta. Wcześniej w korespondencji meilowej zobowiązali się do szybkiej wymiany uszkodzonych tarcz na nowe XT za dopłatą i odesłanie do mnie w ciągu tygodnia.

 

W takim wypadku oni mi 14 dni na rozpatrzenie gwarancji, a ja IM DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ.

 

Nowe tarcze zostały już zamówione i jadą do mnie. W poniedziałek zakładam nówki sztuki XT RT81 z ICE TECH 2 x 180mm :)

 

A jak szanowna bikestacja się zbierze i uzna reklamację to otrzymam nowe lub zwrot gotówki.

Jak już mam rower jeżdżący to te 14 dni nie zrobi mi różnicy :) Oby tylko zwrócili kasę :)

O postępach mojej reklamacji i wrażeniach z kontaktu ze sklepem bikestacja będę Was na bierząco informował.

Pozdrawiam.

 

 

P.S Na chwilę obecną zupełnie odradzam zakupy w tym sklepie. Wystawiam im negatywa za olewanie klienta i brak kontaktu ze sklepem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich 2 rzeczy przez allegro, bo akurat je mieli w dobrej cenie + paczkomat, było przy 1 z nich że termin realizacji 5 dni, tylko że trochę dłużej już to trwa... nie spieszy mi się, ale kurde jak można celowo coś wystawiać, czego się nie ma? Tym bardziej, że to zwykła pierdoła za jakieś 15zł.

Edytowane przez phoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sklep "bikestacja" odpowiedział (chyba wpisy na forum pomogły) Napisali meila na potwierdzenie odbioru mojej paczki z reklamowanymi tarczami w piątek. Napisali tylko: "Paczka została przyjęta na reklamację, czas na rozpatrzenie to 14 dni". No to fajnie podchodzą do klienta. Wcześniej w korespondencji meilowej zobowiązali się do szybkiej wymiany uszkodzonych tarcz na nowe XT za dopłatą i odesłanie do mnie w ciągu tygodnia.

 

W takim wypadku oni mi 14 dni na rozpatrzenie gwarancji, a ja IM DZIĘKUJĘ ZA WSPÓŁPRACĘ.

 

Nowe tarcze zostały już zamówione i jadą do mnie. W poniedziałek zakładam nówki sztuki XT RT81 z ICE TECH 2 x 180mm :)

 

A jak szanowna bikestacja się zbierze i uzna reklamację to otrzymam nowe lub zwrot gotówki.

Jak już mam rower jeżdżący to te 14 dni nie zrobi mi różnicy :) Oby tylko zwrócili kasę :)

O postępach mojej reklamacji i wrażeniach z kontaktu ze sklepem bikestacja będę Was na bierząco informował.

Pozdrawiam.

 

 

P.S Na chwilę obecną zupełnie odradzam zakupy w tym sklepie. Wystawiam im negatywa za olewanie klienta i brak kontaktu ze sklepem !!!

Bo się nie reklamuje. [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia - Negatywna

Zakup dotyczył bardzo prostej rzeczy - kosza na kierownicę firmy Basil z motywem kwiatowym + mocowanie. Jak w przypadku kolegów, towar w trakcie zamówienia dostępny był na stronie firmy. Dlatego szybko złożyłem i opłaciłem zamówienie.W dniu następnym, po rozmowie telefonicznej ze sklepem, potwierdzono mi dostępność zamówionych produktów i wysyłkę w przeciągu 5 dni roboczych (zgodnie z regulaminem sklepu). W tym czasie odebrałem inne zamówienia z dwóch innych sklepów rowerowych. W szóstym dniu roboczym, po rozmowie telefonicznej ze sklepem dowiedziałem się, że towar jest poszukiwany w magazynie i zostanie nadany najszybciej jak to możliwe. Po dziesięciu dniach zamówienie zostało zrealizowane - otrzymałem tańsze zamienniki zamówionych produktów :(. Teraz czeka mnie zwrot do sklepu i batalia o zwrot pieniędzy? Jedyny plus z zamówienia to zabawa całej rodziny w poszukiwanie podobieństw pomiędzy towarem zamówionym a towarem otrzymanym (poza kolorem nie znaleźliśmy podobieństw do produktu prezentowanego na stronie sklepu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyślą w piątek to zapomnę że mają mnie za śmiecia. Napiszę też pozytywny komentarz bo jednak wysłali [emoji106]

Niestety nie napisze pozytywnego komentarza.

 

12 czerwca z rana wysłali mi maila ze paczka została wysłana. Po sprawdzeniu numeru na trackingu Paczkomatu wyszło ze dopiero nadawca przyszykowal do wysyłki.

 

Telefonów od paru dni nie odbierali, wysłałem maila z "wytłumaczeniem" różnicy między przygotowana do wysyłki a wysłana.

 

Wieczorem przyszło info z Paczkomatu ze nadana...

 

Na to na 100% nic więcej u nich nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się nie reklamuje. [emoji6]

 

 

Świeżak, znasz przysłowie o "TYMITUMIE" ??? Jak nie znasz to odezwij się do mnie na PW to Ci wytłumaczę to skutecznie ! :)

 

Co do tematu reklamacji, to dziś po napisaniu meila przypominawczego otrzymałem odpowiedź, iż reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i towar zostanie wymieniony na nowy wolny od wad. Za chwilę po otrzymaniu odpowiedzi, napisałem kiedy mogę się spodziewać przesyłki, niestety bezskutecznie. Odpowiedzi już nie otrzymałem. No to zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że otrzymam w tym tygodniu paczkę z wymienionymi tarczami.

 

Jak wszystko uda się zakończyć, to dam znać jak mi poszło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEGATYW !!!

Ten sklep to jakiś cyrk.

Zamówienie złożyłem 19nastego, paczka za pobraniem, więc myślę, że problemów nie będzie.

26tego obieram przesyłkę, ale coś taka mała jak na komplet opon i zębatkę, ale nic. Zapłaciłem na poczcie, otwieram i w sięga zenitu. Zamiast mojej paczki dostałem klamkę hamulcową, do tego używaną.

Od tego czasu trwa walka na infolinii, bo moja pierwotna paczka poszła w świat i nikt nie wie gdzie dokładnie.

Zwodzenie, że skompletują następną i wyślą trwa przez kilka dni, aż w końcu pan dzisiaj informuje mnie po kilku niewybrednych słowach, że części będą u nich w najbliższą środę, to jest 8smy lipca, czyli u mnie mooooże się zjawią na 10tego.

 

Wcześniej nasza współpraca była wzorowa, ale po tej akcji NIGDY więcej moja myszka nie kliknie na ten sklep, bo napar z meliski tutaj nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ocena: NEGATYWNA

 

Znalazłem na allegro przerzutkę shimano 105 a z racji że moja już na wykończeniu, postanowiłęm wymienić na nową. Jedyny sklep jaki posiadał przerzutkę która mnie interesowała to była bikestacja. Pomyślałem kupuję, wybrałem opcje kuriera z racji że chciałem mieć ją jak najszybciej sie da. Zamówiłem w niedziele to myślałem że w poniedziałek mi ją nadadzą pod koniec dnia a we wtorek będe już miał w domu. Niestety co sie okazało to we wtorek dostałem dopiero rachunek jakiś elektroniczny (nie wiem po cholere mi to) a w wiadomości napisano że numer przesyłki dostane w kolejnej wiadomości. Niestety numeru przesyłki do tej pory nie mam. Pisałem do nich kilkakrotnie wiadomości email gdzie moja przerzutka i cisza. Czekam aż tylko dojdzie i wystawiam im negatywa bo nie po to place za kuriera aby czekać na paczke tak jak na list ekonomiczny! 

 

Szkoda że nie widzialem wcześniej tego wątku na forum bo bym na pewno u tych bandytów nie kupił. To był mój ostatni zakup w bikestacji nawet jakbym miałza coś przepłacić 50zł to wole tam nie kupować u tych nierobów !

 

Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że inspekcja handlowa nadal nie poskutkowała na sklep. Proponuję masowe zgłoszenie sklepu do Państwowej Inspekcji Handlowej. Wyślijcie im na @ screeny z datą zamówienia i całą korespondencję ze sklepem. Każde zgłoszenie mają obowiązek sprawdzić. Jak będzie więcej to się znowu za nich wezmą i będą im walić mandaty, do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie oczekiwania na wylicytowany mostek, gdyby nie to że wylicytowałem go bardzo tanio to bym już dawno zrezygnował. Za towar zapłaciłem 20 lipca i od tamtej pory codziennie mnie przepraszają i zapewniają że "dzisiaj wyślemy" - minęło już 11 dni. Założyłem spór allegro ale bez odpowiedzi.

 

Edytowane przez wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post i niestety negatywny o sklepie bikestacja.

A to moja historia ze sklepem

Zależało mi na wmiare szybkiej przesyłce więc ograniczyłem się do zakupu rzeczy tylko z zielonym znaczkiem, po kilku telefonach paczka dotarła do mnie po dwóch tygodniach.Ale to nie był największy problem, w paczce nie było suportu shimano xt. Po pierwszym tel od odbioru paczki pan zapewnił mnie że expresowo wyślą paczkie, następny tel po paru dniach i wiadomość że mószą coś sprawdzić.Następny kontakt to że trzeba sprawdzać paczki przy kurierze i jak nie mam spisanego protokołu ze stanu paczki to z ich strony to koniec rozmowy.Zostawiłem u nich pare tysiaków a Pan stwierdził ze traktują takich klijentów tak samo jak bym robił zakupy pierwszy raz- ciekawe podejscie ale czytając Wasze negatywy to się teraz nie dziwie.Radze omijać ten sklep daleko

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: NEGATYWNA

Nie polecam nikomu tego sklepu. Są nierzetelni, zamawianego towaru nie posiadają na stanie, termin dostarczenia jest nierealny, chamska obsługa, nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonów !!! Długo jeszcze mógłbym wymieniać !!! Omijajcie ten sklep szerokim łukiem bez względu na ceny czy obiecane części w dobrych cenach ! NIE POLECAM NIKOMU NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...