Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ocena: POZYTYWNA

 

Niedawno kupiłem koło składane w Bikestacji. Wisiało już długo w sklepie na dużej promocji, a akurat potrzebowałem tylnego, więc kupiłem i jestem póki co bardzo zadowolony. Koło działa świetnie, wszystko oryginalne od DT. 

 

Aha i koło kupowałem na miejscu - pojechałem do siedziby, poczekałem z 10 minut i dostałem to co chciałem :-)

 

Polecam

Edytowane przez adhed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mają 5 albo 7 dni roboczych na realizację. Więc ocena powinna być pozytywna

Nie zgadzam się, jeżeli bierzesz najdroższą opcję za pobraniem, powinni tak jak wszyscy wysyłać na następny dzień. Prawda jest taka że nie mają gratów na stanie, stąd potrzeba tych paru dni, co by ów stan uzupełnić i dopiero wysłać. Handlują (mają towar wystawiony), natomiast nie mają tego u siebie fizycznie. Jestem o tym przekonany, ba pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się, jeżeli bierzesz najdroższą opcję za pobraniem, powinni tak jak wszyscy wysyłać na następny dzień. Prawda jest taka że nie mają gratów na stanie, stąd potrzeba tych paru dni, co by ów stan uzupełnić i dopiero wysłać. Handlują (mają towar wystawiony), natomiast nie mają tego u siebie fizycznie. Jestem o tym przekonany, ba pewny.

Mają 5 dni, zgadzasz się na ich regulamin kupując, to niei marudź. Poza tym jest jakiś powód, że wprowadzili to 5 dni? Może po aby nie stać, tylko utrzymywać stałą sprzedaż, poniewaiż kółka mogą przyjechać do sklepu na dwa dni po tym jak je kupiłeś?

 

Płacz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZYTYW

 

Dwa razy robiłem u nich zakupy .

W marcu kupowałem hamulce - 3 dni czekałem na paczkę ( bez żadnych problemów).

W tym tygodniu zamówiłem manetki - po 4 dniach dostałem paczkę.( kontakt mailowy dobry)

 

Na aukcjach mają 4 dni realizacji i wyrabiają się w tym terminie, także wszystko jak najlepszym porządku.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: POZYTYWNA

 

Nie miałem najmniejszych problemów, z BikeStacją, co prawda termin realizacji zamówienia nie jest od razu na następny dzień, ale czas dostawy 2-3 dni od zamówienia to też nie jest tragedia. Na razie złożyłem u nich tylko dwa zamówienia, ale pewnie nie ostatnie, jetem jak najbardziej na TAK, jeżeli chodzi o ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCENA:  NEUTRALNA/NEGATYWNA:

Zamówienie złożone 24.06 przyszło dopiero po 6 dniach. Jednocześnie musiałem się dopraszać o wyjaśnienia, ponieważ zamówienie składałem przez portal, a na profilu sklepu na allegro znalazłem interesujące mnie narzędzie, którego nie było w sklepie internetowym. Po pierwszym telefonie obiecano mi telefon zwrotny, na który nigdy się nie doczekałem, aby temat rozwiązać, musiałem ponownie zadzwonić, a następnie napisać maila. Oczywiście (jak to przy pracach przy rowerze) zależało mi na szybkości...

Gdy w momencie otrzymania trackera do przesyłki już myślałem sobie, dobra "kolejna przeprawa z Bajjjkstacją" zakończona, myliłem się. Otwierając paczkę znalazłem w niej nie ten płyn firmy DEOX, który zamawiałem. Cena co prawda ta sama, ale zastosowanie zupełnie inne. Moje pożądane DEO (do biednego amorka) zastąpiło TURBO. Jeszcze nie miałem czasu na rozpoczęcie wyjaśnień. Zobaczymy co panowie z BS odpiszą na maila. 

Nie lubie transakcji przy których będąc klientem muszę się "użerać" ze sprzedawcą, stąd negatywna ocena. 

 

Edytowane przez bwbw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez oceny.

 

Zamówiłem w poniedziałek, wysłali w piątek dostałem w poniedziałek. Inne sklepy wysyłają w tym samym dniu jak zamówię przed 12:00 i na następny dzień mam towar w domu. Dzwoniłem do sklepu przed złożeniem zamówienia i powiedzieli że mają na sklepie. Wnioski pozostawię do wyciągnięcia samodzielnego.

 

Reszta transakcji przebiegła bezproblemowo, towar dobrze zapakowany, paragon dostałem, nie wykluczam, że w przyszłości zrobię tam zakupy, ale jak będę miał czas czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena: NEGATYWNA

 

 

kupiłem napęd 30.06 i nadal go nie dostałem ... prawdopodobnie dziś mi go wysłali - pisali, że wyślą w ten poniedziałek. Nie da się do niech dodzwonić, a na maila nie odpisują porażka i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - pozytywna

 

Zamówienie złożone przez allegro, z płatnością za pobraniem w paczkomacie. Po jednym dniu roboczym paczka była wysłana a kolejnego już była do odbioru. Sama paczka zapakowana była dobrze. Więc oczywiście mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie NEGATYW

Towar na prawie 1 tyś. zamówiony 2 lipca ( środa ). Opłacony zgóry przez PayU. W dniu 8 lipca ( wtorek ) na moje pytanie co z zamówieniem odpisują że wyślą  w poniedziałek lub wtorek ( czyli dwa tygodnie od zamówienia ) ponieważ zabrakło im jednej dętki. Piszę im że rezygnyję z dętki. Ok, odpisują że już już wysyłają bez. To już już okazuje się w piątek. Niemyślcie że w piątek wysłali. Co to to nie. Przysłali mi numer paczki InPost ale paczka w dalszym ciągu leży u nich.

Może mają konkurencyjne ceny ale czas realizacji jest za długi. Potrzebuję jeszcze paru gratów do roweru ale będę szukał gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena: NEGATYWNA


 


 


zrealizowali zamowienie dopiero po 2tyg mimo zapewnien przed zlozeniem zamowienia, ze caly towar na miejscu i czas realizacji to 3-4dni robocze max. (caly osprzet XT - ok. 1,5k zł), do tego omylkowo dostalem kasete 9rzedowa zamiast 10. O dziwo przyslali na nastepny dzien wlasciwa a druga zabral kurirer od razu (za co plus, ale przy kompletowaniu zamowienia przez 2 tygodnie nie powinno sie to zdazyc).


 


Wczoraj zaryzykowalem i zamowilem kolo po potwierdzeniu telefonicznym, ze moze byc dostarczone na dzisiaij za pobraniem. Oczywiscie nic nie dostalem. Po telefonie twierdza, ze moga wyslac dzisiaj. Zamowienie anulowalem i podziekowalem za wspolprace.


 


NIE POLECAM, mimo dobrych cen, poziom obslugi ZENADA.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena neutralna

 

10 lipca wieczorem zamówiłem przednia przerzutkę SLX. 14 lipca przyslali mi maila że nie mają tej przerzutki czy może być inna odpisałem im że tak więc wysłali mi linka z trzema propozycjami wybrałem jedną i 18 lipca dostałem potwierdzenie że wysłali paczka doszła 19 lipca. Ocenę dałem neutralną dlatego bo czytałem że inni czekają trochę dłużej, ale muszę powiedzieć że na alledrogo miałem te nieszczęście czekać jeszcze dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...