Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak mi się wydaje że moderator powinien wprowadzić ograniczenia do tego działu. Np. minimum 6 miesięcy na forum i np 30 postów, żeby wystawić opinię o sklepie.

 

patrząc na to co się tutaj ostatnio dzieje mogę to podsumować wierszykiem:

 

Minuta od rejestracji

i pozytyw dla bajkstacji

 

:D

gdzie tu kur** wiarygodność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol O_o ciekaw jestem jaki cel ma pisanie opinii na nowym koncie? bardziej ogarnięty człowiek zauważy że konto ma 1 post, a mniej ogarnięty człowiek nawet nie zajrzy na forum ;) chyba że ktoś to robi w ramach antyreklamy- żeby pokazać że się nieudolnie bronią (może konkurencja) ;)

ps. ja kupiłem u nich DT Swiss 370 a przysłali 350 więc ja jestem zadowolony :woot:

 

Tapnięte z mojego Mi3. jeśli napisałem coś dziwnego to wina autokorekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej ogarnięty człowiek to siedzi na tym forum od kilku lat, ma 1000 postów, a i tak tam kupuje bo jest 2zł taniej. Następnie pisze w tym temacie negatywa, że czekał na paczkę 2 tygodnie bo ich "system" się pomylił. I płacze jaki to on poszkodowany bo się dał nabrać na 2zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: pozytywna

 

Pod wpływem negatywnych opinii z forum zamówiłem towar za pobraniem. W przypadku mojego zamówienia (komplet SLXów m675) wszystko było jednak OK - wysyłka po dwóch dniach roboczych od zamówienia, przewody przycięte do zgłoszonej przy zamówieniu długości. Na pewno zrobię tam jeszcze jakieś zakupy.

 

Mam tylko zastrzeżenia do informowania o statusie realizacji zamówienia - dostałem wyłącznie info o wysyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena negatywna

Kupowałem niedawno u nich tarczę hamulcową i płyn do mycia roweru. Po tygodniu od wpłaty zadzwoniłem z pytaniem co się dzieje. Otrzymałem odpowiedź, że dziś wysyłka. Niestety wysyłka nastąpiła dwa dni później. Na dodatek płyn miał odkręcony korek. Całość była owinięta folią więc się nie wylało ale ja rozpakowując folię zalałem ubranie.

Na plus dobra cena i to, że udało się dodzwonić, reszta to same minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - neutralna

Robiłem u nich zakupy kilkukrotnie, zamówienia złożone rano zazwyczaj przychodziły na następny dzień (głównie komponenty KCNC), jednak przy zamówieniu całego napędu, pomimo wszystkich części teoretycznie dostępnych na stronie, skapitulowałem po 3 tyg. oczekiwaniu i anulowałem zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To może ja dla równowagi:

Ocena: negatywna.

Zamówiłem towar dostępny na stanie, do paczkomatu  za pobraniem. W wiadomości napisałem,że zależy mi na szybkiej wysyłce ( potrzebowałem opon na wyścig). Oczywiście byłem naiwny, bo towar przyszedł dopiero po 2 tygodniach i moim mailu ponaglającym. Wyścig przegrałem o 8 sekund :( Żałuje,że nie kupowałem przez alledrogo bo dostaliby odpowiedni komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena  NEGATYWNA

 

Kupiłem kilka rzeczy, dętkę 28", taśmę na obręcz, koszyk na bidon i jeszcze torebkę podsiodłową Schwalbe z dętką i łyżkami.
Oczywiście "natychmiastowa wysyłka" trwała tydzień.
W końcu odebrałem. 
Torebka podsiodłowa zupełnie inna niż ta z aukcji. Na aukcji jak byk model MTB / Trekking 28", ja otrzymałem szosową. Zupełnie inne kody produktu wg Schwalbe, więc o pomyłce raczej nie może być mowy, po prostu wrzucili do paczki byle co, na odczep się, bo już się upominałem o terminowość.
Wysłałem maila z zapytaniem co jest grane, póki co cisza. Otworzyłem również spór na allegro. 
Zobaczymy jak się sprawa zakończy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCENA: NEGATYWNA

 

Siodełko, końcówki linek, 3 dętki, wszystko "dostępne", razem prawie 400 zł. Zamówienie złożyłem 22 sierpnia, 23 sierpnia dostałem na maila paragon i cisza. Na ponaglenia telefoniczne i mailowe dostałem już 3 razy odpowiedzi: wysyłka dzisiaj, najpóźniej jutro. Pierwsza "wysyłka dzisiaj" to była środa 31 sierpnia, ostatnia wysyłka "najpóźniej w poniedziałek" dotyczyła 5 września. Nadal nie dostałem informacji od InPostu, że paczka do mnie została nadana. I teraz nie wiadomo, czy rezygnować i czekać nie wiadomo, jak długo na zwrot pieniędzy, czy jednak doczekam się towaru. Wkurza mnie to, bo zamawiałem równocześnie kierownicę, sztycę i okulary z trzech innych sklepów i doszły przed weekendem 27-28 sierpnia (wszystko potrzebne było na wyścig). Jeżeli zamawiać, to pod warunkiem, że się nie spieszy i za pobraniem.

 

EDIT: Dwa pozytywy powyżej są ze świeżych kont, nie zwróciłem wcześniej na to uwagi.

Edytowane przez paul997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

EDIT: Dwa pozytywy powyżej są ze świeżych kont, nie zwróciłem wcześniej na to uwagi.

To wyjaśnia dlaczego mają opóźnienia z wysyłką towarów: zamiast się wziąć za robotę to zakładają konta na forach i piszą sobie pozytywne komentarze :)

Tu też ich nie lubią: http://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=14648.0;all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena  NEGATYWNA

Ostatnio kupiłem mostek i kierownice- na fakturze pomieszali dane firmy z danymi dostawy. Kontakt mailowy i telefoniczny w bikestacji to fikcja.

 

Edit: Zamiast  wziąć się do roboty, i za rzetelną obsługę to zakładają lipne konta na forum!!!

Edytowane przez FUSEE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyzwyczaiłem, że kupując w BS trzeba być bardzo cierpliwym i gotowym na ew. zmiany w zamówieniu bo towar jest głównie wirtualny. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Wysyłają to co trzeba. W miarę szybko zwracają kasę (anulowanie zamówienie lub pozycji). Udaje się nawet ponegocjować ceny jeśli okazuje się, że brak zamawianego towaru ale jest inny/droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spór w Allegro odpowiedzieli tego samego dnia, proponując wymianę z dostawą kurierem, który miałby odebrać wadliwy towar. Niestety na tym się skończyło i teraz przez dwa dni nie odpowiadają, kiedy ta wymiana ma nastąpić.. Nie każdy ma możliwość siedzieć w domu i czekać na kuriera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - Pozytywna

 

Ostatnio zamawiałem u nich kilka drobnych rzeczy ale nie z poziomu strony internetowej sklepu a przez Allegro. Zamówienie złożone wieczorem, wysłane zostało na drugi dzień, po dwóch dniach było już w paczkomacie.  Wydaje mi się że na Allegro sprzedają przedmioty które fizycznie posiadają na sklepie dlatego nie ma opóźnień a i allegrowy system komentarzy dodatkowo ich motywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...