Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście!


Rekomendowane odpowiedzi

mam koleżankę która ma ghosta na fullu za około 10 tysięcy zł i jeździ nim jak rowerem trkingowym:D koleżankę bardzo lubię więc nic nie mówię :D

 

a co? nie wolno? ja ostatnio widziałem w Niemczech babinę która wyszła z Aldi z siatą zakupów i wsiadła do Maserati i odjechała z zawrotną prędkością 35 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołując się do tego porównania należało by raczej dać przykład ludzi którzy kupują auto typowo w ciężki teren po to żeby jeździć nim na zakupy do Aldi :) A takich jest mało albo nie ma prawie wcale.

Rynek samochodowy rozgryzł to tworząc SUV-y więc w ten sposób nie porównasz całej sytuacji. 

 

Osobiście widziałem rowerzystę który ma wypasionego fulla i jeździ nim na wąskich slickach ale to wyjątek :) Takiego segmentu nie ma wśród rowerów bo w sumie nie jest potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cross według mnie odpada. Raz że nie ma pełnej amortyzacji a dwa że jest na wąskich oponach - te dwie rzeczy wykluczają komfort jazdy po chociażby gorszej nawierzchni, krawężnikach itd. Nawet najbardziej wypasiony amor z przodu tego nie zmieni. 

 

 

 

ATB/MTB z osprzętem nadającym się jedynie do mocno rekreacyjnej jazdy ale za to na grubych kiszkach.

To już prędzej. Inną sprawą jest to że zwykle takie sprzęty nawet amorka sensownego nie mają tylko jakiś słaby uginacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający żąda jakichś wielkich pieniędzy za markeciany wynalazek, a pisze, jakby co najmniej prezydentem był (nie wiem co znaczy "kupno w razie kupna", ale jest niezrównane):

 

Sprzedam rower gorski kola 26 cali stan jak na zdjeciach dostalem go w rozliczeniu do wymiany jest d-e-n-tka i chyba opona przodnia brak hamulcow tylnich oraz do robienia lub wyregulowania sa przezutki gdyz sie nie zmieniaja.rower sprzedaje jaka uszkodzony wiec nie przyjmuje zwrotow ani negatywnych komentarzy.w razie pytan prosze o kontakt pod numerem telefonu XXXXXXXX .zachecam do kupna w razie kupna prosze o kontakt ze mna gdyz wysle numer konta.pozdrawiam

 

 

Wszelkie dziwne pauzy zostały zastosowane celem odautokorektowania przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Heh, ja kupiłem używaną przerzutkę SLX: stan ogólny 4+ => 5-. Bardzo byłem zadowolony, działała (aż do czasu mojego krasztestu) super.

Po czasie zauważyłem, że coś z nią było nie halo bo blaszka pomiędzy połówkami wózka jest prawie odpiłowana. Wyszło mi, że przez jakiś czas łańcuch chodził jak na poniższym zdjęciu:

http://i49.tinypic.com/10oqhhf.jpg

Pan od którego kupiłem nie wyglądał na grzebiącego w sprzęcie (z gadki też wyszło że nie grzebie ;) ) więc musiał mu to tak jakiś serwis zamoncować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przez jakiś czas łańcuch chodził jak na poniższym zdjęciu: http://i49.tinypic.com/10oqhhf.jpg

Wielu z nas pewnie założyło łańcuch jak na tym zdjęciu, ale szybko dostrzegło ten błąd. Chyba... :whistling:

 

luknijcie na tylną przerzutkę

Polak potrafi. :thumbsup::D

 

 

 

jak można tak jeździć? Hałas jest okrutny.

Łożyska w moim suporcie Mortopa strzelają niemiłosiernie, ale jeżdzę. :D W zimie go wymienię. Nie na Mortopa, rzecz jasna. :verymad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale łańcuch zakładałem ostatni raz pół roku temu, a od prawie pół używam roweru z przerzutkami w piaście, co jest nie tak na zdjęciu, a jak powinno być? :)

To samo co poniżej, łańcuch poprowadzony nad, a nie pod osłonką na wózku przerzutki. W efekcie trze on o tą osłonkę:

cimg5136-misrouted-chain-in-rear-deraill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...