Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście!


Rekomendowane odpowiedzi

Pod tym względem najbardziej rozbrajają mnie ludzie wynajmujący kwatery prywatne. Mimo że są rozreklamowani na większości znanych portali, połowa w ogóle nie odpowiada na mejle, normą jest 2 dni, a zdarzają się czasami kwiatki potrafiące po ponad tygodniu odpowiedzieć, że miejsc nie ma... Lepiej późno niż wcale, ale chyba w takim wypadku lepiej by było w ogóle nie odpowiadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wątki zdałem sobie sprawę, że mój poprzedni wpis znalazł się w niewłaściwym dziale. Ten jest po prostu idealny. Powtarzam więc, co tam napisałem.

Oferta z Lidla: Biegamy. Genialny opis butów: http://www.lidl.pl/p...erta.htm?id=422

Marketingowcy przeszli samych siebie. Napisano o butach: "System kontroli trakcji" :w00t: . To prawie jak w moim samochodzie. Obśmiałem się jak norka :laugh: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn kolejny raz mnie rozbroił swoją pamięcią i mądrością :D Oryginalny cycat :F z oryginalną pisownią:

"koles pokazywal tylna lampke co sam

mocniej zapalal lub scienial

a te co mieli na przodize to byly led

mowil firma chyba mobiles lub midland

szkoda z enie podjechalem do niego bby mi zamowil"

Bo był na jakimś dniu bez auta w Tczewie, ehh.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakt, zapytanie o oferte droga mailowa jest o tyle bezpieczniejszy dla kupujacego, ze ma sie czarne na bialym co , gdzie i za ile sie kupuje. pytajac przez telefon mozna dostac nieprawdziwe informacje. i dla tego wole pisac do sklepow niz tylko do nich dzwonic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tym, że sklepy ignorują i nie odpisują na maile. Ja napisałem maila z konkretnym pytaniem do Author.cz i odpowiedzi się nie doczekałem. Napisałem po słowacku, żeby nikt nie wytłumaczył się barierą językową.

To pewnie się obrazili skoro to czeska firma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawszy absurd, który słyszałem w życiu: twierdzenie Pani z TWR na ul. Długiej 52 w Krakowie (ponoć mówi Race Face w ciekawy sposób :D ), że kominy do blatów z otworem na imbusa (jak poniżej)

013dee4b29da35bd5cd8b5e4b30d60b913697454

nie da się wyprodukować i nie da się ich pewnie dokręcić, gdyż gwint jest znacznie krótszy niż w tradycyjnych.
W swojej korbie FC-M770 mam śruby i kominy na imbusy ze stali (amelinium akurat nie mieli w Bikershopie) - blaty nie odpadły, śruby się nie poluzowały ani razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co oni produkują?

Race Face? Korby, rzeczone śruby i tradycyjne kominy wymagające tego niezastępowalnego klucza, suporty, blaty, mostki, kierownice, stery, sztyce, chwyty, ciuchy...
Pani nie wymawia "ł". Nie mogę się doczekać relacji. :D
A pan czuje się jak kierownik zakładu za czasu poprzedniego systemu - gdy dowiedział się ile ważę, to wypominał przy każdym pytaniu o jakąkolwiek część z limitem wagowym. Praktycznie jak pan na włościach. Tym sposobem nie wystawił sobie dobrego świadectwa. :verymad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez Fenthin, 22 Września 2014 - spam
Ukryte przez Fenthin, 22 Września 2014 - spam

A ja się jąkam, i co? Na śmiejących się mam najzwyczajniej w świecie wyj*****ne bo najwidoczniej nie dorośli do pewnego poziomu. Ale jak walnę jakiegoś ostrego combosa to sam mam czasem polew z siebie :D

Odnośnik do komentarza

plus dla pana powyżej!!

żeby OT nie było, na warsztat ostatnio zachodził do nas pan męczyd*pa.. część jego herezji
-słabo naciągnięty łańcuch=rower nie ciągnie, napięty jak struna aż trzeszczy=dobre przełożenie mocy
-łańcuch smaruje wd-40, bo tak na obrazku narysowali (brak odpowiedzi na pyt czy jak ma na maśle narysowany chleb, to z bułką już nie wolno go używać)..
obręcze zac2000 są lepsze niż wszystkie oczkowane, kapslowane, od mavica, bo są DISC
i wiele wiele innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...