Skocz do zawartości

[Sklep] Rowerowy Ryszarda Szurkowskiego


leotennis

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu rowerowego Ryszarda Szurkowskiego w Warszawie na ul.Ciolka 35 .

 

Nasza strona internetowa:http://www.szurkowsk...odealer.com.pl/

 

lub na Facebooku: http://www.facebook....258693890862980

 

Od lutego nowe super Promocje na serwis i sprzet. Zagldajcie regularnie i odwiedzajcie nas!!!

 

promocja_kup_i_zarabiaj.jpg

 

Serdecznie zapraszamy!!

 

Ryszard Szurkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona www jakoś mnie nie przekonała...w firmowym komputerze ALT się zaciął :) ?

Mam jeszcze taką obawę, że Ryszard Szurkowski to przyjeżdża tam raz w tygodniu wyjąć zawartość kasy :thumbsup: Tak więc mi osobiście jest obojętne czy kupię u Kowalskiego, czy u Szurkowskiego. Życzę powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie jestem fanem tego sklepu. Przeważnie zawsze miałem tam jakieś problemy. Rękawiczki które mi zaproponowano na deszcz i temp w okolicach 0 wglądały jak te które mam na lato z długimi palcami. Na początku zeszłego roku kiedy chciałem kupić kasetę SRAMa (8 biegów) to te na półce które miały naklejona cenę 45zł po sprawdzeniu w systemie nagle drożały do 63zł.

Z plusów to udało mi się tam kupić dobry ściągacz do korb BBB. Ale generalnie niechętnie się tam wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziekuje za komentarze. Jestem wdzieczna za szczerosc bo oto nam wlasnie chcodzilo

 

1. Ja czyli Iwona wlasnie probuje zmienic wszystko zeby zaczelo dzialac jak nalezy. na razie zaczelismy od strony, ktora nie jest jeszcze kompletna. Dopiero dzialam od 10.01.2012 i jestem dodatkowo na urlopie za granica, wiec dajcie mi troche czasu.

Dziekuje za zapytanie wsprawie wymiany rowerow dzieci i mlodziezy. Zarza sie tym zajme.

 

2. Sklep internetowy jest w przygotowaniu i postaramy sie uruchomic od 15.02.2012

 

3 Jezeli chcodzi o sprzedaz i serwis od lutego sie zmieni bo wprowadzamy tutaj zmiany. Wiemy ze to szwankuje i dlatego beda wprowadzone zmiany.

 

4.Jezeli chcodzi o pana Szurkowskiego to niestety jestescie tu w bledzie i nie przychodzi on po to zeby tylko wyjac kase:-(

 

5.Juz w polowie lutego sami bedziecie mogli przyjsc i z nim osobiscie porozmawiac. Informacje przedstawimy na naszej stronie i w forum.

 

6.Jezeli macie jakies uwagi lub zapytania to piszcie bo to nam pozwoli poprawic wizerunek naszego sklepu, bo samym nazwiskiem sie tu poprawic nie da.

 

Dziekuje z gory i pozdrawiam Iwona ps. od 1.02 tez bede w sklepie:-)

 

Powiem tak, nie jestem fanem tego sklepu. Przeważnie zawsze miałem tam jakieś problemy. Rękawiczki które mi zaproponowano na deszcz i temp w okolicach 0 wglądały jak te które mam na lato z długimi palcami. Na początku zeszłego roku kiedy chciałem kupić kasetę SRAMa (8 biegów) to te na półce które miały naklejona cenę 45zł po sprawdzeniu w systemie nagle drożały do 63zł.

Z plusów to udało mi się tam kupić dobry ściągacz do korb BBB. Ale generalnie niechętnie się tam wybieram.

 

dziekuje za informacje...wiem i dlatego probujemy dzialac i mam nadzieje ze niedlugo bedziesz mogl zmienic zdanie o naszym sklepie. ja od 1.02 tez bede tam pracowac:-) i mam nadzieje postawic to znowu na nogi.

 

Wątpię, żeby pani Iwona tu jeszcze zajrzała...

Tak przy okazji: na stronie jest napisane:

 

Ciekawe o co chodzi?

 

Sorry jeszcze nie wszystko jest wkomplecie.. jestem na uropie i zaczelam to wszystko sklejac...prace trwaja..wszystko opisze na razie prowadzimy jeszcze konsultacje z partnerami wiec wszystkiego nie piszemy...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie jestem z Warszawy, ani okolic, to raczej do samego sklepu nie zajrzę. Ale za to chętnie zobaczę co będzie w sklepie internetowym. Życzę powodzenia. Tylko postarajcie się o jak najlepszą obsługę/jakość sklepu internetowego. Konkurencyjne ceny też nie zaszkodzą :thumbsup:

 

Oczywiscie sie postaram :-) wkoncu chcemy zeby nasi klienci byli zadowoleni... bo na razie nie sa i nas z panem Ryszardem serce boli. Dlatego tez zakaslismy rekawy:-)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...