Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Te ceny to już wiadome?
.. o tym własnie rozmawiałem ostatnio z Kimś...
Stal jest świetna ale trzeba umieć stal sprzedać, znać rynek, ten mały, nietypowy.
Niestety ale przeciągnęli chłopaki z krossa temat - najpierw o rok za długo a jak wypuścili to w tym samym momencie co NS poprawionego eccentrica, który pewnie będzie w opcji samej ramy.
Z drugiej trzeba pamiętać co tam wsadzono - te krossy to bardzo dobra baza: rama z R853, dobry amor, sztyca mykmyka RS a nie jakieś tańsze wynalazki, dobre (i drogie) obręcze WTB czy w wersji 650b czy 29. Napęd kiedyś padnie, można wymienić, hamulce do cięższej jazdy też (te hamulce to mnie zastanawiają skąd się tam wzięły) ale baza? Tu nie ma co szukać lepiej w cięższy teren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ekonomiczny jest u Ciebie ekonomiczny? Bo Inbreda raczej nic nie pobije ceną poza używkami lub wypustem od hydraulika. Może napisz jeszcze w jaki ewentualnie rozmiar celujesz - może gdzie jaka okazja wisi...

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Jeszcze kross big wheel ;)

Ale to trzeba polować i trafić w okazję. A tu albo rozmiar, albo stan, albo dojazd, albo ramy samej się szuka, albo to, albo tamto.

A w każdym jest coś, co mi nie pasuje. Nie mówiąc już o tym, że to starocie :)

Sam polowałem i na szczęście upolowałem Romana, ale osprzęt nie taki jak bym chciał (i jaki był w oryginale).

NS chyba na razie nie ma konkurencji w dziedzinie: rama, od ręki, w kraju.

 

Stalowe Krossy ładne, ale cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja salsa (El Mariachi 2 29" rozmiar L) idzie pod młotek, w całości bądź w częściach. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na priv.

Tak oto prezentowała się na zeszłorocznym paprykarzu:

 

DSC_9780_2015%252C%2520paprykarz%252C%25

Edytowane przez turo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna stal,  rocznik 2017, niewiele ponad setkę przejechałem i śmiem twierdzić że się polubimy, chwilowo imbusy pod ręką i trwa ustawianie.

ps

Genesis faktycznie dziwne cyfry w tabele wpisuje.

IvanMTB, Kazafaza, dzięki za wybicie prostej kiery z rojeń..;)

 

 

DSC0014JP_arrnrws.jpg

DSC0022JP_arrnrwa.jpg

Edytowane przez crust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niewiele ponad setkę przejechałem i śmiem twierdzić że się polubimy

Po dłuższym okresie z chęcią poznam opinie na temat wygody końcowobaranich manetek.

 

A co do kierownicy to jestem pewien że się dogadacie, też byłem sceptycznie nastawiony do barana ale teraz na prostych brakuje mi chwytu na klamkach ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...