Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Wąsa można wyhodować lub przykleić a fałdki to poprostu zakładasz rajstopy 15-tki i wrzucasz do środka garść żwiru pomiędzy rajstopę i łydę :P

 

Dla chcącego, nic trudnego  :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

 

/OT

Widze ze kolega praktykowal "to i tamto"...

Jasne ze sie da tylko czy to jednak nie cień namiastki substytutu...

Ale przebieraństwo wszelakie całym sobą popieram

/OT

Edytowane przez Grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orojt, wracamy do huty. Brant Richards znowu kombinuje - tym razem Morf, wypuszczony pod marką Stif(dotychczas jeden ze sklepów jUKejskich). Przyjazne rypaniu wewdółnałepiszyję 65* na główce z nadal przyjaznymi kręceniu 74* na podsiodle, pod max. 140mm amora. Napęd 1x cokolwiek, górurka megadługa, w założeniu idealnie współgrająca z mostkiem krótkim jak nosek prawdomównego Pinokio. Trzymadełko na dwa naboje do szotgana gratis. Żółć lub szarak. Rama za pińćset elżbiet.

 

morf_yellow.jpg

morf_meteorite.jpg

montage.jpg

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nietypowych miało być - przepraszam :(

Nie wrzucam już tam ponownie - piszący w wątkach praktycznie ci sami :)

 

Powitoł

Odebrałem PNT - jest fajnie, jest ciekawie, jest sporo zdjęć, są brody i tatuaże ale w odpowiedniej ilości, i tam gdzie trzeba :D

Będę brał :)

 

Pozwoliłem sobie oddzielny temat założyć, bo według mnie warto :)

http://www.forumrowerowe.org/topic/201695-gazeta-lub-czasopismo-magazyn-pnt/

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem ramę Kona Unit, z drugiej łapy. Niestety spakowana mizernie, a w transporcie obchodzono się z nią na tyle niezgrabnie że PRZEDNIE koło nie chciało się usadowić w dropach. Jako iż sprzedawca okazał się być charakterny to nie majac nic do stracenia rozgiąłem ją na zimno do 135mm. Hasałem na niej rok, mechanik dwa lata, następny mechanik prawie dwa...

 

Zatem śmiało, takie moje zdanie!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale to chyba inna przypadka jest Lordzie tam było już kiedyś 135, ino się skompresowało.

 

Tutaj naginamy 130 do 135...

 

Nie jestem fanem takich rozwiazań ale internety prawią, że ludzie tak jeżdżą i mają całe uzębienie...

 

Operacja tak-czy-siak na własne ryzyko. Może być git przez lata, a może piznąć przy pierwszym naciągu.

 

No risk, no fun  :icon_cool:

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Panowie hehehe
A myślicie, że jak są prostowane, naciagane nowe ramy po spawaniu jak zejdą z kursu? Ktoś je pudrem sypie do pupki? :D 
Albo jak są robione wgłębienia w dolnych piórach pod oponę......
Spokojnie stary gnij, rozciągaj, tylko nie przegnij. 2,5mm to widelec sam się powinien poddać podczas wkładania koła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba inna przypadka jest Lordzie tam było już kiedyś 135, ino się skompresowało.

 

Teoretycky masz racyję, ale z drugiej strony - rama Akkwlsk'a będzie odgięta po 2,5mm na stronę, podczas gdy u mnie to było ok. 2,5cm na stronę! A w zasadzie bardziej 1,5cm i 3,5cm, nie pamiętam teraz ale chyba strona  przeciw-napędowa była bardziej zgięta. 

 

Według mnie spoko i nawet nie ma co dumać ani się stresować - giąć ramola, będzie git! A jak nie będzie to prosimy o fotki  :devil:

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...