Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Jeśli jest takie cuś po przeciwnej stronie, to może być poprostu trzymadło pompki. Ale jak mi się zdawa już widziałem takie cuś wczesniej i to są jakieś lutownicze wynalazki. Zapytaj Bartasa, może co powie...

 

Z manetkami raczej nie ma się o co obawiać. Barendowe manetki będą pasować w standardowe kierownice. A Myszowata ma standardowe końcówki.

 

Sporo fotów w internetach takich zestawów, ot choćby tu:

 

20130916_171216.jpg?itok=5VD6XugC

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmmm... A jak budżetowa jest chirurgia szczękowa?

oczywiście nie ma co przesadzać... lekko to nie musi znaczyć niebezpiecznie,  jak prostuje się ramy to i kierownice można spróbować i kąty skorygować ;-) oczywiście tych wylajtowanych bym się nie chytał.

 

Co do kokpitu może ktoś bardziej obśmigany doradzić mi fajnego carbonowego patyka 700 mm z myślą o podniesieniu komfortu dla mojego hela??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

lekko to nie musi znaczyć niebezpiecznie,

 

Jasne, ale Dirt Drop Bar'y nie są lekko pogięte. One są mocno pogięte. Gdzie na końcówkach kiery o szerokości 420mm masz 600...

 

 

Patyki, rzecz gustu, niemal jak siodła... Ja mam na ten przykład Exotic'a 720mm, 6.5st do tyłu...

 

Jak widzę, aktualne wersje maja nawet 750mm...

 

http://www.carboncycles.cc/?product_code=CC-HF183175

 

Zawsze można przyciąć...

 

Cena w okolicach 50-60 elżbiet...

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze torowych piast z hamulcami tarczowymi. Możliwe, że gdzieś są.

 

Poza tym zwyczajnie nie chciałem tarczy. Są zbędne w moim terenie. Max przewyższenie to 160m. A v-ki są wystarczająco skuteczne. Jak ktoś jeździ po górach, to zgoda. Ja u siebie nie mam szans rawek zajechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Nie widziałem jeszcze torowych piast z hamulcami tarczowymi. Możliwe, że gdzieś są.
 

 

No są, ale jak pytałem to słabo mi odpowiadali..

 

http://www.mackhubs.com/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=37&lang=pl

 

 

 

Są zbędne w moim terenie

 

A ja poprostu lubię się zatrzymywać bez wysiłku i w każdych warunkach pogodowych. Takie mam kaprycho :icon_cool: 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
a ja tylko mam żal, że chopaki wycofali Pompetamine.

 

 

Ano szkoda, ale sporo się tego przewala w drugim obiegu, zwłaszcza na lfgss.

 

A co do samej Pompiny, to jest taka jedna, co mi się kiedyś spodobała i cały czas leży w starym fap-folderze. ;)

 

6695594041_cc7f58bd89_b.jpgtumblr_lzaaqtEImr1qg16fro1_1280.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...