Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak. Tym bardziej że to zdawa się 20mm? Tym lepiej bo da się przetoczyć piastę pod Boosta ;)

 

A jak zapodasz sterówkę zwężaną to od razu nadziewaj grubego lacza na taką obręcz bo wtedy zaskoczą i komfort i prowadzenie.

 

 

POZDRo-:ver

Cos mi sie zdaje ze jednak qr15. Tak czy naczej w widle qr9mm ktory mam denerwuje mnie to, ze jak wstaje z siodla i zaczynam mocniej pedalowac to slysze jak tarcza ociera o klocki. Przy 15mm tego ne bedzie?

Pozdro

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz - kiedyś były dwudziestki w modzie podczas gdy obecnie rządzi fynfzejn.


 


Nie denerwuj się, nie wstawaj z siodła, nie zaczynaj mocniej pedałować lub zmień zaciski na mechaniczne z zużytymi rozregulowanymi klocami   :devil: 


 


Nie porównałem nigdy tego samego widła z rychłoupinakiem i sztywną osią, sam nie zaobserowałem u siebie takich objawów(a jeśli już to się radowałem że zmęczyłem rower) ale stawiam że powinno być lepiej. Bez sensu ale czy to nie wina miękkiego koła? Albo innej spinki? Jaką masz tarczę?


 


 


POZDRo-:ver


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riser 710, ale ile tego wzniosu to nie pamiętam... Generalnie ciężko jest to stwierdzić bez złożenia sprzętu do kupy i oblatania, ale lepsza może być prosta kiera. Co do szerokości - węższej na pewno bym nie chciał, dobrym pomysłem może być kupienie czego circa 750mm i ewentualne docięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinol na kilometr. Zobacz dawniejsze aukcje kolesia:

http://allegro.pl/kierownica-race-face-next-carbon-karbon-25-4-x-620-i5532308908.html

http://allegro.pl/sztyca-bontrager-31-6-mm-x-400-mm-karbon-carbon-i5532308926.html

Karbonuff jak mrufkuff.

Sprytnie to sprzedaje, nową kierownicę wystawia zaraz po tym jak sprzeda poprzednią, więc nie ma więcej niż 1-2 na swoich aukcjach. Mało kto patrzy, za co sa wystawiane komentarze.

 

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

momentalnie kontakt się "urwał"


A co? Myślałeś, że będzie Cię przepraszał, że wystawił podróbę za taki pieniądz? Takich oszustów jest na pęczki. Najsmutniejsze jednak jest to, że nie ma świadomości wśród odbiorcy, i cieszy się taki, ze kupił połowę taniej od oryginału za 220 zł a w rzeczywistości mógłby mieć to samo za ok. 65 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze a propos kierek - jeśli dobrze się orientuję to powinna być w środku naklejka z numerem seryjnym. Nie jestem w stanie potwierdzić gdyż chwyty mam sklejone na stałe ;)

 

Ale ja tu w inszym celu: mechanik postanowił się rozstać ze swym Fargo i planuje zakup tego wstrętnego/przekombinowanego/bezsensownego/brzydkiego/aluminiowego Cannondale Slate. Zamierzam złożyć wymówienie z pracy i wykreślić go ze znajomych/telefonu/pamięci. Najpierw jednak chciałbym aby Fargo(jego akurat można by nazwać Closego gdyż far ani razu nie była) trafiło pod właściwe pośladki. Cena jaka go interesuje to £1300, wysyłka roweru z wysp do Ojczyzny to koszt ok. £30. 

 

Poniżej foty jakie wykopałem u siebie na Picasie, tutaj z moim Knardem(obecnie Panaracer Fire 29er PRO i kilka innych(Big Apple, Geax AKA i Gato etc). Powinienem mieć więcej fot dziś/jutro, zainteresowanym szczegółami odpowiem na PRIV. Rozmiar ramy: Medium.

 

 

IMG_1657.JPG

 

IMG_1658.JPG

 

IMG_1659.JPG

 

IMG_1660.JPG

 

_553796_i0.jpg

 

 

...jak się komu podoba co widzi to niech uderza w prywatę, zapraszam!

 

 

POZDRo-:ver

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...