Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

diabelski :devil:  (paCZaj w reputację :D )
żaden chytry plan: podkład, lakier, klar, przykręcić klamoty, pojechać w las, rozebrać, wystawić na allegro jako PRAWDZiWY RARYTAS, zabrać kasę, kupić ładnego aluminiaka 26" i pojechać do lidla na lody :D

ps: opona wchodzi, a jak cofnę ogon wchodzi nawet więcej (na przodzie nawet nano 29x2,0)
ps2: czy można jakoś zablokować dawanie reputacji? 


 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
(ja to nawet malowania jestem ciekawy, bo już tyle opcji przerabialiśmy)

nie nastawiaj się Adamos :( wychodzi na to, że nawet rower Artoora czy Kovala są weselsze od gojiry :D

 

Jest miejsca, jest (tylko ogonowi daleko do CXa hehe) :

DSCN9034.JPG

DSCN9036.JPG

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Są szybsze od dura-ace, aerodynamiczne, podgrzewane (wykorzystują tajemną siłę WHOW), o kolorystyce nie wspomnę, a historią sięgają Egiptu kiedy to UORO robiło chwyty do skórzanych batów (znaleźć je można na rycinach naściennych w Świątyni Hator)  ;)

Zwykłe gripy, ale bardzo miękkie (ale jeszcze nie piankowe jak np Ritchey) czyli trwalsze. Jak mówił mi Kaza - głęboka kratka pozwala na... np przewiew dłoni, i pewny chwyt. A jak wyczytałem na necie - ludzie chwalą jeszcze za sporszą średnicę (co ma wpływ przy dużej męskiej dłoni).
No i za 20zł chyba można spróbować odrobiny legendy (robią chwyty od lat '70 i nadal robią je w USA). No i klimaciku retro dodają te pierścienie na końcach jak w starym dobrym BMXie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Pany, ogarne nam zakup i darmową do kraju spedycję, dojdą jedynie koszta krajowej wysyłki z Paprykarzowa pod wskazany adres. Każdemu przysługuje miejsce na dwa małe fanty(typu gripy, pedały, mostek), gdyby zaś wystąpiła chuć na większe graty to mogę załatwić transport pudła za £20(do podzielenia między zainteresowanych).

Płatność najchętniej na pejpal.

Jest szansa że fanty wylądują pod Waszą świąteczną choinką ale tylko jeśli macie w planach jej eksponowanie do Trzech Króli ;)

Szczecin będzie mieć na Wigilię ale reszta - może być ciężko z wysyłką w tym gorącym "pocztowo" okresie!

Reszta na Priv, wystarczająco napaskudzilim tutaj ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...