Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tak narzekamy na starcze dolegliwości, to powiem wam, że jak na te przeciążenia których moje kolana doznały w życiu (piłka nożna grana tak, że często chodzić nie mogłem, jazda stritowa na bajku, dużo skoków, katowanie po parę godzin trików, siodełko nisko i robienie w tej pozycji po parędziesiąt kilometrów na wycieczkach, liczne uderzenia, w tym jedno bardzo niebezpieczne, gdy kolega kopnął mi w wyprostowaną nogę, dokładnie w kolano tak, że wygięło się w drugą stronę i tydzień nie chodziłem) to stwierdzam, że ta część ciała u mnie jest jedną z najmocniejszych i też nie jestem wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyjdzie odpowiedni czas, kiedy to wszystko wyjdzie ...

nie mam wiele do stracenia i tak mój kręgosłup się już do niczego nie nadaje, ale liczę, że niedługo stworzą biomechaniczne protezy i jeszcze polatam po tym świecie na rowerku :)
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery gwiazdki dla Anarchiusza za promowanie alkofiksów przed poniedziałkowym południem ;)

 

Brew+Star+Anarchy+Lager+33cl.jpg

 

 

...a z kuchenej półki:

 

IMG_0473.JPG

 

 

A tak poza tym to miłego tygodnia ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hehe, tym bardziej, że w głębokim PRL-u napoje rozluźniające można było zanabyć dopiero po 13-tej...  :down:




A wracając do rozmaitych wątków poruszanych w tym temacie...Ostatnio było o "ewolucji" napędu SS i konwersji dwubiegowej, to proszę bardzo - taka oto ciekawostka...

1903 Retro Direct Drive :)

Retro-Direct-Drive-Jockey-Wheel-View-1.j

Retro-Direct-Drive-Concept-Diagram.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geriatria, oddział aa, a na koniec wynalazki! kto wchodzi już stąd nie wychodzi :) Piękna sprawa z tymi dwoma biegami. Ja tylko się pochwalę, że wprowadziłem towarzystwo w błąd, to nie mimośród mi strzelał, a korba. Rozłożyłem, wyczyściłem, przesmarowałem i trzasków brak :) Przy okazji pochwalę truvative stylo, super patent z tą jedną śrubą na imbus, którą gdy się odkręca, to schodzi całe ramię i nic więcej nie trzeba robić, by rozłożyć korbę :) Prostota jest piękna.

Edytowane przez am400d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

30 min temu ukradli mi rower jamis dragon 29 spod Biedronki w Gdańsku na ul Dabrowszczakow. Rower miał rogi Mighty, nową kasetę, zielony bidon w czarnym koszyku. Dajcie znać jak coś.


Będę się rozglądał, nie tylko na aukcjach.

Mam nadzieję, że szybko odzyskasz swojego Smoka.

A dla złodziejskiego nasienia - jedna kara:

yo+dead+gif.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czym miałeś rower przypięty, w jakich okolicznościach zniknął?

Rower był przypięty, nie było mnie 5 min (zakupy) i nie ma. Kamer brak, zgłoszone na Policji (dobre podejście mieli), no i rozsyłam wieść w Internetach. 

 

Będę się rozglądał, nie tylko na aukcjach.

Dzięki Adamos.

 

Lepszy opis i foto:

http://postimg.org/image/g893xpqy7/

31.07 po 17 godzinie ukradli mi rower STALOWY (b. mało takich) Jamis Dragon Sport 29 rozmiar ramy 19" z pod Biedronki w Gdańsku na ul Dąbrowszczaków. Rower miał rogi Mighty, nową kasetę, zębatkę z przodu 34 zęby, łańcuch, pedały SPD i z tyłu oponę Continetal Race King. Dajcie znać jak coś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo piast trzybiegowych i mojego problemu z dopasowaniem clickboxa od nexusa. Przymierzałem ostatnio w sklepie sam click box i widzę, że da się go spiłować w ostateczności, a jeśli nie to patrzcie, co wymyślono ciekawego dla ludzi nielubiących bawić się manetkami:

$_57.JPG

link do filmu jak działa:

https://www.youtube.com/watch?v=YKHcGP2eFLw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...