Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam prośbę do Ciebie. Możesz zmierzyć przekrok tej ramy dla XL przy siodełku, na środku i przy mostku. Dla L już ktoś kiedyś podawał, a ja chciałem porównać.

przy mostku 92 a przy siodelku 79

 

 

Jezdziłem najpierw 2 lata temu na 19' 26er i mialem niewiele wysunieta sztyce niecale 170cm wzrostu.

Pozniej mialem kolejną 19 26er potem 20'' 26er potem 21' 29er i teraz xl peakai jakoś źle sie nie czuje...

 

Ja znowu nie rozumiem osób ktore maja 180-190 i biorą s'ki.

 

w peaku zamiast s.m.l jest m.l.xl 

 

Porównywałem geometrie 21' krossa i xl peaka i bylo prawie to samoza wyjątkiem główki ramy itp.

Edytowane przez llancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy mostku 92 a przy siodelku 79

 

 

Jezdziłem najpierw 2 lata temu na 19' 26er i mialem niewiele wysunieta sztyce niecale 170cm wzrostu.

Pozniej mialem kolejną 19 26er potem 20'' 26er potem 21' 29er i teraz xl peakai jakoś źle sie nie czuje...

 

Ja znowu nie rozumiem osób ktore maja 180-190 i biorą s'ki.

 

w peaku zamiast s.m.l jest m.l.xl 

 

Porównywałem geometrie 21' krossa i xl peaka i bylo prawie to samoza wyjątkiem główki ramy itp.

Jest M, L, XL bo S w 29erze to idiotyzm....ktoś to dobrze przemyślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczeni w piśmie zalecają więcej. Ewakuacja w krytycznej sytuacji może być bolesna.

 

Ewakuacja w krytycznej sytuacji najczęściej kończy się kołyską na lewą lub prawą nogę a więc z dużym zapasem bezpieczeństwa. Zsunięcie się z siodła bezpośrednio na nabiał raczej przydarzy się komuś kto nie jeździ w spd-kach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz tak tego nie widze,ale pare lat temu dzieciaki jezdzily na górlalach 26' gdzie siedział na górenej rurce,ledwo palcami sięgał pedałów,ledwo sięgał do kierownicy,ale jaki był dumny.

 

Mnie bawi jak ludzie ustawiają siodełko tak,zeby na postuje podeprzec sie nogą ciągle siedząc,biorąc pod uwage ze częsciej jedziesz niz stoisz to przez 99% czasu masz złą pozycje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w Krakowie lub okolicach (na zachód od Krakowa) posiada PEAK-a w rozmiarze L. Chciałbym się przymierzyć do takiej ramy. Mam 187 cm wzrostu i 91 cm nogę i jestem akurat między rozmiarami. Może ktoś się znajdzie i upewni mnie w przekonaniu że L będzie dobra. Ewentualnie ktoś z XL żeby zobaczyć czy faktycznie jest za duża.

Ja mam 187 cm, nogi chyba 85cm, rozmiar ramy L (Peak 29 2014). Dla mnie jest w sam raz. Mogę udostępnić rowerek dla przymiarki w Krakowie.

Edytowane przez knedlyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...