Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

@SQR, na targach w Kielcach Velo zaprezentowało Peak'a w nowej szacie graficznej. Ale jaka będą finalne kolory to dopiero w zimę się przekonamy. To jedno. Odnośnie samej ramy, przeniesiono w końcu przelotki w bardziej neutralne położenie. Więcej zmian się nie szykują. W tej chwili plany są odnośnie odchudzenia ramy, jeszcze lepszego jej wykonania, itd, itd....jak co roku. Pojawi się wersja 27,5, ale to inna para kaloszy.

Byłoby super, gdyby naprawdę panowie z Velo pomyśleli nad poszerzeniem kolekcji o model bardziej PRO, np na sztywną oś tylnego koła, suport Press Fit (choć to akurat drażliwy temat i dyskusyjna kwestia), przerzutkę DM, może chowane pancerze...No ale zobaczymy. O karbonie możemy zapomnieć (raczej) bo zrobić nowe kopyto, to raczej za wysoka liga, a kupowanie otwartego projektu i posiadanie tego co ma milion pięćset innych firm "rowerowych", to strzał w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku o co ci chodzi? Nie mogę wyrazić swojej opinii? Lubię takie barwy, a to że takiej nie wydali nie znaczy że nie kupię tej ramy. Jak masz do wybrania kilka wersji kolorystycznych to bierzesz pierwsza lepszą czy tę która najbardziej ci się podoba? Z twojej wypowiedzi wnioskuję że pierwszą lepszą. No nic współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pomyśl zanim napiszesz bo to raczej ty masz problem ze zrozumieniem tekstu,wyraziłem swoją opinię a ty wzniecasz się zaraz niezdrowo,złość urodzie szkodzi,jeżeli nie masz wyboru kolorystyki w danym rozmiarze to bierzesz pierwszą z brzegu a jak dla mnie to możesz maznąć sobie nawet na ostry róż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pomyśl zanim napiszesz bo to raczej ty masz problem ze zrozumieniem tekstu,wyraziłem swoją opinię a ty wzniecasz się zaraz niezdrowo,złość urodzie szkodzi,jeżeli nie masz wyboru kolorystyki w danym rozmiarze to bierzesz pierwszą z brzegu a jak dla mnie to możesz maznąć sobie nawet na ostry róż 

 

Dyskusja nie ma sensu i nic nie wnosi. Wezmę czarno-białą bo róż nie pasuje mi do butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabelkę parę razy wrzucałem , teraz dodałem tegoroczne Alivio przystosowane do 29"

 

nie ma oczywiście obowiązku składania na homogenicznym osprzęcie :) warto tam gdzie liczy się trwałośc dać lepsze częsci.

 

wagi w wiekszości albo zważone osobiście, albo z wagi rowerowej, albo też z fotek z sieci, gdzie konkretna rzecz jest sfocona na wadze.

 

ceny transakcyjne, a nie z sufitu.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UQTXqP-Yq0R7E5dztP_YTtN2M4hOEsR8xVk8dg3mfm4/edit?usp=sharing

Edytowane przez Teodoryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...