Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym widzieć jak mleko uszczelnia ci oponę kiedy ją rozetniesz  :laugh:  nic skuteczniejszego od dętki nie masz załatasz,wymienisz i jedziesz dalej a z rozciętym tubem mleko bryzga na wszystko i idziesz pieszo do domu  :laugh:  :laugh:  

 

posiadanie tublesa nie zwalnia z obowiązku wożenia ze sobą dętki.. od dwóch lat nie miałem kapcia na tublesie dużo też zależy od stanu opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Andys rozwiązanie dla ciebie na 28 szprych prosto od DT http://www.dt4you.pl...7dbc9cb15d5f4bf jeden z chłopaków na forum składał na nich koła i chwali je sobie i nie sugeruj się numeracją na fotce bo wartość rzeczywista to 622x22 a nie 650B
A dzięki, trójkomorowa, wygląda całkiem solidnie, jest tania i nawet schemat kolorystyczny mi odpowiada :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z DT można każdą obręcz zamówić pod 28h w tym tegoroczne XR331 i XM401, które robią świetne wrażenie. Na jesień pojawią się tańsze odpowiedniki tych obręczy, X392 i M442 również pod 28h. 

 

W temacie Peaka, gdyby kogoś interesowało - rocznik 2015 będzie dostępny pod koniec października, bez zmian do tegorocznej wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeździ z ramą Accenta i amortyzatorem 80 mm (np F1RST)? Jak wrażenia? W moim Agangu 7.29 rama poszła się kochać, a z tego co ktoś pisał na forum Velo zamiast ram Aganga daje teraz ramy Accenta, więc Gangsta 7.29 z 2012 byłby dawcą części.

Edytowane przez kilohaszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za rady. Widzę, że mam dwa tematy do przemyślenia: koła i amor. Korcą mnie koła na Crestach: http://allegro.pl/no-tubes-obrecz-ztr-crest-29-28h-disc-cyklom-i4547366160.html z moimi piastami DT 350 na DT Championach, pewnie zmieściłbym się w tysiącu. Rama ze sterami i tanią sztycą kolejny tysiąc (zacisk jest w komplecie z ramą, czy też muszę go liczyć?). Opony zwijane z dętkami, powiedzmy 200, zostaje 8 stów na amora. Macie jakieś propozycje w tym temacie?

Liczysz tysa za ramę, a ja za swoją L 2014 plus stery z redukcja pod amor 1 1\8, zaciskiem, sztycą400mm i suportem(zwyklym na kwadrat), wydałem równe 800zł w sklepie. Gość tak rabatami sypał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...